ناکامی رونالدو و حذف مدعیان قهرمانی/برنامه یک چهارم نهایی مشخص شد

حذف تیم فوتبال یوونتوس از رقابت های لیگ قهرمانا اروپا باعث اخراج مائوریتسیو ساری از جایگاه سرمربیگری بانوی پیر فوتبال ایتالیا شد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، بازی های دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، در حالی برگزار شد که تیم های مدعی قهرمانی نظیر یوونتوس و رئال مادرید خداحافظی زودهنگامی با این رقابت ها داشته اند.

در یکی از مهم ترین بازی های این مرحله، یوونتوس با  وجود پیروزی دو بر یک مقابل لیون از صعود به مرحله بعدی بازی ها باز ماند چرا که نماینده فرانسه موفق به کسب برد یک بر صفر در بازی رفت شده بود تا کریس رونالدو و هم تیمی هایش خداحافظی زودهنگامی با این بازی ها داشته باشند.

حذف بانوی پیر فوتبال ایتالیا باعث شد تا مائوریتسیو ساری سرمربی یوونتوس بلافاصله پس از این شسکت اخراج شده و سران این باشگاه آندره آ پیرلو را به عنوان سرمربی جدید این باشگاه پرافتخار ایتالیایی انتخاب کنند.

همچنین منچسترسیتی نیز دو بر یک از سد رئال مادرید گذشت تا در مجموع با نتیجه چهار بر دو جواز صعود به مرحله یک چهارم نهایی را کسب کند.

بایرن مونیخ نیز که میزبان چلسی بود با نتیجه ۴ بر یک به پیروزی رسید تا راهی مرحله بعد شود.

دیدار رفت را بایرن در لندن سه بر صفر پیروز شد تا در مجموع دو دیدار رفت  و برگشت با نتیجه هفت بر یک راهی مرحله بعد شود.

در دیگر دیدار این مرحله بارسلونا در نیوکمپ میزبان ناپولی بود و با نتیجه ۳ بر یک پیروز شد. دیدار رفت با تساوی یک بر یک به پایان رسیده بود و آبی اناری ها ۴ بر ۲ صعود کردند تا کیکه ستین همچنان به صندلی سرمربیگری بارسلونا به لطف درخشش مسی تکیه بزند!

دیدار مرحله یک چهارم نهایی به شرح زیر است:

چهارشنبه
* اتلتیکو مادرید- لایپزیگ
* آتالانتا - پاریسن ژرمن

جمعه
* بایرن مونیخ - بارسلونا

شنبه
* منچستر سیتی - لیون

بیشتر بخوانید:

تبریک بازیکن به سرمربی‌اش که یک سال از او کوچکتر است!

رفتار عجیب ستاره های یوونتوس در مورد اخراج سرمربی

 

 

تگ ها


کریستیانو رونالدو تیم فوتبال یوونتوس فوتبال جهان فوتبال