ناکامی یاران مهدی‌خانی در حفظ ۳ امتیاز

ملی پوش امید ایرانی واراژدین نظاره‌گر توقف تیمش در دیدار با گوریکا بود....

به گزارش مدال، در دیدار ماقبل پایانی هفته بیست و پنجم لیگ یک کرواسی، تیم واراژدین که محمدمهدی مهدی‌خانی را برای ششمین بازی متوالی در ترکیب نداشت و جزو نفرات ذخیره می‌دید، از ساعت ۱۹:۳۰ امشب در ورزشگاه وارتکس به مصاف گوریکا رده ششمی رفت.

تیم واراژدین که در سه دیدار اخیرش با برکناری لوکا بوناچیچ، سرمربی شناخته شده و سابق باشگاه‌های ایرانی و همچنین حضور سمیر توپلاک به یک پیروزی، یک باخت و یک مساوی رسیده بود، امشب هم در آستانه برتری قرار داشت که نتوانست به این مهم برسد.

یاران مهدی‌خانی که در صورت پیروزی صعود یک پله‌ای در جدول لیگ یک کرواسی می‌داشتند و در رده نهم قرار می‌گرفتند، در ششمین دقیقه وقت‌های تلف شده دروازه خود را از روی نقطه پنالتی باز شده دیدند و با نتیجه ۲ بر ۲ برابر گوریکا متوقف شدند تا ۱۷ امتیازی بمانند و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به زاپرسیچ، در قعر جدول قرار بگیرند.

محمدمهدی مهدی‌خانی که در این فصل ۱۰ بازی برای واراژدین کرواسی انجام داده، همانند پنج هفته اخیر فرصت حضور در زمین مقابل گوریکا را به دست نیاورد و تا پایان نیمکت‌نشین بود.

بیشتر بخوانید:
درخواست عجیب اینتر از الکسیس سانچس
تیاگو سیلوا و رویای بازنشستگی کنار مسی 

تگ ها


لژیونرها اخبار لژیونرها فوتبال جهان واراژدین مهدی مهدی خانی محمدمهدی مهدی خانی Varaždin گریتسا Varaždin-گریتسا 1. HNL فوتبال