ناگلزمان: اتلتیکو عوض شده، آنها دیگر تیم دفاعی نیستند

یولیان ناگلزمان، سرمربی جوان بایرن مونیخ از بازی مقابل اتلتیکومادرید در لیگ قهرمانان رضایت دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، امروز قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان برگزار شده و قرار است دو تیم بایرن مونیخ و اتلتیکومادرید در این مرحله به مصاف هم بروند. یولیان ناگلزمان، سرمربی بایرن مونیخ مدعی شد سبک بازی اتلتیکو عوض شده و نمی توان آنها را تیمی دفاعی توصیف کرد.

یولیان ناگلزمان گفت: "یک قرعه کشی خوب، حریف باکیفیت و بازی در یک شهر زیبا برای ما رخ داد. ما امیدواریم حریف با ترکیب کامل خود در میدان حاضر شود. اتلتیکومادرید در چندین سال اخیر بسیار موفق بوده و دیگو سیمئونه سال ها آنجا کار کرده است.

اتلتیکو از نظر دفاعی تیمی فشرده بوده، اما آنها فقط یک تیم دفاعی نیستند. آنها یک سال و نیم پیش سبک خود را کمی تغییر دادند. من مشتاقانه منتظر این دیدار هستم و این یک قرعه هیجان انگیز خواهد بود."

حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی این باشگاه نیز گفت: "من دیشب بازی تیم اتلتیکومادرید در مقابل رئال مادرید را تماشا کردم. ما می دانیم که حریف ما در لیگ قهرمانان از چه توانایی هایی برخوردار است. ما سال گذشته هم با اتلتیکومادرید در یک گروه قرار داشتیم و البته بایرن مونیخ هر قرعه ای داشته باشد را قبول خواهیم کرد. اتلتیکومادرید یک تیم بزرگ محسوب می شود که فصل گذشته موفق به کسب عنوان قهرمانی در لیگ اسپانیا شده است. ما باید در مقابل این تیم هم در امور دفاعی و هم در حمله نمایش بسیار خوبی داشته باشیم.

ما باید برای هر مسابقه ای به خوبی آماده شویم. ما بازیکنان اتلتیکومادرید را می شناسیم و در سال های اخیر چند بار مقابل این تیم بازی کرده ایم. می دانیم که سبک بازی تیم دیگو سیمئونه چگونه بوده و تیم او قادر به انجام چه کارهایی خواهد بود. در کل یک مسابقه هیجان انگیز پیش روی بایرن مونیخ است."

تگ ها


دیگو سیمئونه یولیان ناگلزمان اتلتیکو مادرید بایرن مونیخ فوتبال جهان اتلتیکو مادرید بایرن مونیخ UEFA Champions League فوتبال