ناگلزمان: بازی برای حریف دیدار مرگ و زندگی است

یولیان ناگلزمان مدعی شد به برخی ستاره های بایرن مونیخ در جام حذفی استراحت خواهد داد....

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ که این هفته در بوندسلیگا موفق به غلبه بر کلن شد تا یولیان ناگلزمان اولیین پیروزی خود روی نیمکت این تیم را کسب کند، فردا شب در رقابت های دی اف بی پوکال به مصاف تیم اس وی برمر خواهد رفت. یولیان ناگلزمان در نشست خبری پیش از این دیدار حضور یافته و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

یولیان ناگلزمان گفت: "بازی فردا شب برای تیم برمر مسابقه مرگ و زندگی است و آنها سعی می کنند یک بازی فیزیکی ارائه دهند. در نهایت می خواهیم برنده شویم و باید روی این دیدار متمرکز بمانیم.

مانوئل نویر، روبرت لواندوفسکی و لئون گورتزکا استراحت کرده و برای بازی فردا همراه کاروان تیم سفر نخواهند کرد. کینگزلی کومان و لوکاس هرناندز نیز تمرینات خود را از سر گرفته اند، اما هنوز قادر به بازی کردن نیستند. کومان هفته بعد و لوکاس پس از بازی های ملی می توانند در ترکیب حضور یابند.

تمدید قرارداد با جاشوا کیمیچ؟ خوشحالم که کیمیچ به تنهایی با باشگاه به توافق رسید، زیرا برخی اختیار خود را به مدیر برنامه می دهند.وقتی باشگاه خود را تغییر می دهید شرایط کمی مشکل تر می شود، اما موضوع کیمیچ اینگونه نبود.

انتقاد هواداران بایرن از لروی سانه در دیدار مقابل کلن؟ من در مورد سوت های هواداران به اندازه کافی صحبت کرده ام. طبیعی است که وقتی در معرض دید عمومی قرار دارید قضاوت هم می شوید. نحوه برخورد با لروی سانه و خوب نبود. من نظر خود را پس از بازی به خود سانه نیز گفتم، اما حالا دیگر لازم نیست او را پنج ساعت در آغوش بگیرم."

تگ ها


بایرن مونیخ یولیان ناگلزمان