ناگلزمان: بایرن به دنبال حفظ صدرنشینی است

یولیان ناگلزمان، سرمربی بایرن مونیخ مدعی شد هدف تیمش برابر دیناموکیف حفظ صدرنشینی در این گروه دشوار اسست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بایرن مونیخ در اولین هفته لیگ قهرمانان دست به کار بزرگی زده و موفق شد با سه گل در خانه بارسلونا به برتری دست یابد. حالا فردا شب آنها در دومین دیدار در استادیوم آلیانس آره نا پذیرای دیناموکیف خواهند بود. یولیان ناگلزمان، سرمربی آلمانی بایرن مونیخ در نشست خبری این دیدار حاضر شده و تاکید کرد اگر این تیم قادر بع حفظ برنامه های خود باشد، می تواند در لیگ قهرمانان به موفقیت دست یابد.

دیدار مقابل دیناموکیف: "کسب سه امتیاز این دیدار برای ما شدنی و در دسترس است. ما می خواهیم پیروز شده و در صدر جدول این گروه باقی بمانیم. دیناموکیف مدافعان خود را عقب نگه می دارند و ما می خواهیم آنها را تحت فشار قرار دهیم. اگر برنامه های مورد نظر خود را اجرا کنیم، می توانیم نقش یک مدعی را در این تورنمنت بازی کنیم.

به هر حال باید قبول کرد که ما یکی از مدعیان فتح عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان هستیم. اگر می خواهید این عنوان را به دست آورید، باید در نهایت در بیشترین ممکن به برتری دست یابید و ما نیز می خواهیم همین کار را انجام دهیم."

شرایط بازیکنان مصدوم بایرن مونیخ: "در اختیار داشتن یک تیم تقریبا کامل همیشه مهم است، زیرا باعث افزایش میزان رقابت در ترکیب تیم می شود می شود. کورنتین تولیسو در حال حاضر به زمین بازگشته و در حال دویدن است.

اگر همه چیز خوب پیش برود، همه بازیکنان مصدوم پس از بازی های ملی آماده قرار گرفتن در ترکیب خواهند بود. گرچه این وظیفه مربی است که بازیکنان را در بهترین پست شان قرار دهد، اما من همچنین از بازیکنانم می خواهم که انعطاف پذیر هم باشند."

احتمال استراحت دادن به جاشوا کیمیچ: "او قطعا بازی خواهد کرد. استفاده از کیفیت جاشوا کیمیچ در میدان برای ما مهم است و خواهیم دید که شرایط مسابقه چگونه پیش خواهد رفت."

استراحت بازی های ملی هفته آینده: "قطعا مربیان تیم ملی نیز بهترین بازیکنان خود را در زمین می خواهند. در نهایت مهم است که ارتباط خوبی بین باشگاه ها، مربیان تیم ملی و بخش های پزشکی برقرار شود. ما باید اطمینان حاصل کنیم که به بازیکنان از استراحت لازم برخوردار می شوند."

تگ ها


بایرن مونیخ یولیان ناگلزمان فوتبال جهان بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال