ناگلزمان با بایرن مونیخ به توافق رسید

اگر اتفاق خاصی رخ ندهد به زودی شاهد حضور جولیان ناگلزمان روی نیمکت بایرن مونیخ خواهیم بود....

به گزارش "ورزش سه"، هفته گذشته بود که شایعات در مورد جدایی هانسی فلیک، سرمربی ۵۶ ساله و آلمانی از بایرن مونیخ به حقیقت پیوست و او اعلام کرد در پایان فصل دیگر سمتی در این باشگاه نخواهد داشت. از همان روز اخبار زیادی در مورد احتمال حضور جولیان ناگلزمان، سرمربی جوان لایپزیش روی نیمکت بایرن مونیخ مطرح شد و به نظر می رسد این سرمربی فاصله ای تا توافق نهایی با باواریایی ها ندارد.

نشریه کیکر در گزارشی مدعی شد لایپزیش مشکل با جدایی جولیان ناگلزمان نداشته و تنها مسائل مالی در اولویت این تیم قرار دارد. مدیران لایپزیش رقمی در حدود ۲۵ میلیون یورو برای فسخ قرارداد با جولیان ناگلزمان طلب کرده اند که به نظر می رسد بایرن مونیخ به زودی این رقم را پرداخت خواهد کرد. خود ناگلزمان درخواست فسخ قرارداد داده و به همین دلیل لایپزیش چاره ای جز پذیرش درخواست سرمربی جوان خود ندارد. کریستن فالکه، خبرنگار مشهور آلمانی نیز این اخبار را تایید کرده و ساعتی قبل مدعی شد ناگلزمان با باشگاه بایرن مونیخ به توافق نهایی دست یافته است.

بدین ترتیب این سرمربی ۳۳ ساله به زودی و به صورت رسمی هدایت بایرن مونیخ را به عهده خواهد گرفت. حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی بایرن مونیخ علاقه زیادی به همکاری با جولیان ناگلزمان داشته و در هفته های اخیر برای توافق با او به شدت تلاش کرده است. در ماه های گذشته اخباری در مورد احتمال حضور جولیان ناگلزمان روی نیمکت رئال مادرید نیز مطرح شده بود، اما او بایرن مونیخ را به عنوان مقصد بعدی خود انتخاب کرده است.

تگ ها


آر بی لایپزیش بایرن مونیخ یولیان ناگلزمان هانس فلیک