ناگلزمان؛ جانشین مد نظر سیتی برای گواردیولا

بر اساس برخی گزارشها در انگلیس منچسترسیتی که نگران تمدید نشدن قرارداد پپ گواردیولا است از همین حالا یولیان ناگلزمان آلمانی را به عنوان جانشین او در نظر دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، از قرارداد پپ گواردیولا با منچسترسیتی هشت ماه دیگر باقی مانده و این باشگاه انگلیسی امیدوار است تا آن زمان بتواند پپ را راضی به تمدید قرارداد و ماندگاری در اتحاد کند.

با اینکه گواردیولا اخیراً گفته بود مساله قرارداد او هیچ تاثیری بر روی ستاره‌های سیتی و روند فعالیت‌های تیم نخواد داشت ولی مدیریت این باشگاه از هم اکنون به فکر روز مبادا هستند تا اگر زمانی نتوانستند پپ را نگه دارند بلافاصله جانشینی مناسب برای او در اختیار داشته باشند.

با وجود اینکه در گذشته از مائوریسیو پوچتینو به عنوان جانشین احتمالی پپ در سیتی یاد شده است؛ ولی روزنامه دیلی میل امروز مدعی شد مدیریت سیتی یولیان ناگلزمان سرمربی آلمانی لایپزیش را به این منظور در نظر گرفته اند.

ناگلزمان ۳۳ساله که شهرت او به عنوان یک مربی کارآمد روز به روز بیشتر می‌شود و روز چهارشنبه این هفته برای دیدار با حریف همشهری سیتی در لیگ قهرمانان به اولدترافورد می‌آید؛ نظر مدیریت باشگاه منچسترسیتی را جذب کرده است.

بیشتر بببینید:

ضربه آکروباتیک دیدنی آنتونیو مقابل منچسترسیتی/ ویدیو

خلاصه بازی آرسنال 0 - لسترسیتی 1

 

 

تگ ها


آر بی لایپزیش پپ گواردیولا یولیان ناگلزمان فوتبال جهان منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال