ناگلزمان: قهرمانی را به دورتموند تبریک می‌گویم

یولیان ناگلزمان، سرمربی لایپزیش، می گوید برخلاف نتیجه تیمش عملکرد خوبی مقابل دورتموند ارائه داده است....

به گزارش "ورزش سه"، اخیراً بود که مشخص شد یولیان ناگلزمان در پایان فصل از لایپزیش جدا خواهد شد و هدایت پرافتخارترین تیم آلمان یعنی بایرن مونیخ را بر عهده خواهد گرفت.

اما این سرمربی جوان می‌توانست در آخرین فصل حضور خود به یک قهرمانی با لایپزیش دست پیدا کند اما این تیم دیشب در دیدار نهایی جام حذفی با نتیجه ۴-۱ مقابل دورتموند شکست خورد تا یولیان ناگلزمان با خاطره ای تلخ لایپزیش را ترک کند.

یولیان ناگلزمان، سرمربی لایپزیش، بعد از شکست تیمش در فینال جام حذفی گفت: " پیروزی را به دورتموند تبریک می‌گویم. احساس خوبی نداریم اما من هنوز هم به این تیم افتخار می کنم‌‌. ما عملکرد خوبی داشتیم حتی اگر با نگاه به نتیجه این گونه به نظر نرسد. من باید تیم را به خاطر بیرون آمدن از شرایط سخت و عملکرد نیمه دوم بعد از دریافت سه گل تمجید کنم."

یوسف پولسن، ستاره دانمارکی لایپزیش، نیز در پایان بازی گفت: "ما حتی در نیمه اول نیز تیم بهتری بودیم اما نتوانستیم از ضد حمله های آنها جلوگیری کنیم. در نیمه دوم نیز همین گونه به طور کلی در لحظات سرنوشت ساز عملکرد دفاعی خوبی نداشتیم. همچنین باید بپذیریم که دورتموند بازیکنان بسیار خوبی دارد."

تگ ها


آر بی لایپزیش یولیان ناگلزمان