ناگلزمان: لازم نیست موسیالا به گتوزو تبدیل شود!

یولیان ناگلزمان، سرمربی بایرن مونیخ، صحبت های جالبی را در مورد ستاره جوان این تیم مطرح کرد...

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که تصور می‌شد بایرن مونیخ کار چندان دشواری برای پیروزی مقابل ماینس نداشته باشد اما نهایتاً شاگردان یولیان ناگلزمان در یک بازی سخت و دشوار موفق شدند حریف خود را با نتیجه ۲-۱ شکست دهند. از آن طرف دورتموند مقابل بوخوم متوقف شد تا بایرن فاصله را با این تیم به شش امتیاز افزایش داده باشد.

یولیان ناگلزمان، سرمربی بایرن مونیخ، پس از پیروزی تیمش گفت: "پیروزی سختی بود زیرا ماینس در این فصل خیلی خوب کار می کند. اما ما بیشتر خودمان کار را برای خودمان سخت کردیم. خوب شروع کردیم، احساس خوبی داشتم اما ناگهان تحرک از بین رفت و ما خیلی آرام بازی کردیم. در نیمه دوم ما واقعا باهوش بودیم و از دقیقه اول تا دقیقه ۸۸ قدرت و شدت زیادی داشتیم. این واکنش بسیار خوبی از سوی تیم بود."

جمال موسیالا در ادامه روند خوب خود طی هفته‌های اخیر امروز نیز موفق شد برای بایرن‌مونیخ گلزنی کند.  او مقابل بارسا موفق به گلزنی شده بود و امروز نیز گل از سه امتیازی بایرن را به ثمر رساند. یولیان ناگلزمان درباره عملکرد این ستاره جوان آلمانی نیز گفت: "در یک مقطع زمانی ممکن است شما از استعداد خود را کنار بگذارید. در مورد موسیالا او باید ژن فوتبال خیابانی خود را حفظ کند اما در عین حال لازم نیست تبدیل به جنارو گتوزو شود."

تگ ها


یولیان ناگلزمان جمال موسیالا بایرن مونیخ