ناگلزملن: با ملافه قرمز بایرن مونیخ می‌خوابیدم

یولیان ناگلزمان، سرمربی جدید بایرن مونیخ فاش کرد از کودکی هوادار این باشگاه بوده است....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از جدایی هانسی فلیک از بایرن مونیخ بود که شایعات به حقیقت پیوست و یولیان ناگلزمان هدایت این باشگاه را به عهده گرفت. حالا در اولین روز کاری در پست جدید، یولیان ناگلزمان جوان و ۳۳ ساله مدعی شد هدف او در فصل پیش رو کسب تمامی عناوین ممکن روی نیمکت بایرن مونیخ است.

یولیان ناگلزمان گفت: "ما می خواهیم عنوان قهرمانی دهم لیگ را به دست آورده و در لیگ قهرمانان، دی اف بی پوکال، سوپر جام و همه عناوین پیش رو به موفقیت برسیم. این همان چیزی است که باشگاه از من انتظار داشته و تاریخچه باشگاه موید آن است، پس من و کادر مربیگری نمی توانیم این خواسته را نادیده بگیریم.

من همیشه مربی پر سر و صدایی در لب خط بوده ام و فکر نمی کنم در بایرن تغییری در من ایجاد شود. البته من در چند مورد خودم را با شرایط جدید تطبیق می دهم، اما همچنان فردی احساساتی باقی خواهم ماند. سعی می کنم تیمی هجومی و انعطاف پذیر برای هواداران بسازم و امیدوارم که آنها بتوانند به زودی به استادیوم ها بازگردند.

این تیم فعلی بایرن تعداد زیادی بازیکنان بزرگ و شخصیت های برجسته در اختیار دارند. آنها در طول چند سال گذشته و به ویژه سال گذشته موفق بوده اند. هدف من نیز ادامه این موفقیت است و من نیازی به تغییر همه چیز نمی بینم. وقتی مربیگری را شروع کردم هوادار پپ گواردیولا بوده و نحوه بازی تیم های او، موفقیت و جذابیت سبک آنها از نظر من قابل تحسین است.

هنگام بازگشت هواداران، من می خواهم که همه بگویند ارزش داشت که پول را خرج کنی و بازی بایرن را ببینی. من می خواهم همه از سبک بازی ما لذت ببرند، زیرا در پایان فوتبال یک بازی است و باید برای بازیکنان، مربیان و هواداران در ورزشگاه و خانه سرگرم کننده باشد.

من در بچگی همیشه با ملافه قرمز بایرن می خوابیدم تا اینکه مادرم مرا مجبور به شستن آنها کرد. حضور در این باشگاه مرا به یاد کودکی و هواداری بایرن می اندازد. من شب های زیادی را با ملافه قرمز بایرن خوابیدم و من احتمالا دوباره این کار را شروع خواهم کرد.

وقتی مدیران بایرن تماس گرفتند می دانستم که یک چالش بسیار وسوسه انگیز پیش رویم است. تحولات در زندگی حرفه ای من دیوانه وارد بوده و من فقط ۳۳ سال دارم. دوران حضور در هوفنهایم و لایپزیس برای من خوب پیش رفت و به همین دلیلی خیلی زود سرمربی بایرن شدم."

تگ ها


آر بی لایپزیش بایرن مونیخ یولیان ناگلزمان