ناگلزمن: پیروزی بر بارسای بدون مسی راحت نیست

سرمربی بایرن معتقد است برابر بارسلونای بدون لئو مسی نیز کار دشواری خواهند داشت....

به گزارش "ورزش سه"، یولیان ناگلزمان تابستان امستل با رها کردن مربیگری لایپزیش جانشین هانسی فلیک در بایرن مونیخ شد. شروع او در بایرن مطابق انتظار نبود و در بازی های پیش فصل، شکست پشت شکست نصیب بایرن شد ولی به تدریج قهرمان آلمان در مسیر پیروزی قرار گرفت و با دو برد و یک تساوی در بوندسلیگا فعلا رده دوم قرار دارد و با شکست دورتموند فاتح سوپرکاپ نیز شد.

بایرن سه شنبه هفته بعد در نوکمپ به مصاف بارسلونا خواهد رفت. دیداری که برای بارسا حکم انتقام را دارد. تابستان ۲۰۲۰ بایرن توانسته بود بارسا را در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان ۸-۲ شکست دهد. خیلی ها معتقدند بارسا بدون لیونل مسی شانسی برای پیروزی بر بایرن ندارد ولی ناگلزنان با این عقیده مخالف است.

سرمربی آلمانی در این رابطه گفت:« از همان روز اول، استقبال همه در بایرن از من خوب و مثبت بود. شروع خوبی در بوندسلیگا داشتیم و حالا منتظر رویارویی برابر بارسلونا در هفته پیش رو هستیم. در یک شهر فوق العاده و یک ورزشگاه بزرگ میهمان بارسا خواهیم بود و این یک بازی سنتی بین دو تیم مطرح اروپاست. خوشحالم که بازی با حضور هواداران نیز برگزار خواهد شد.»

غیبت لیونل مسی:« بله؛ بازیکن بسیار بزرگی از بارسلونا جدا شد که در تمام سال های گذشته، چهره تاثیرگذار این تیم محسوب می شود. او در زمین و بیرون زمین برای بارسا تعیین کننده بود و قطعا در رختکن بارسلونا نیز یک وزنه سنگین محسوب می شد.

مسی با شخصیت و قدرت بالایش، بارسا را در سطحی دیگر قرار می داد ولی به شخصه معتقدم حالا با جدایی او، چند بازیکن دیگر، آزادی عمل بیشتری به دست آورده اند و به نوعی رها شده اند. با بودن مسی، این ستاره ها شاید نمی توانستند همه ارزش های شان را به نمایش بگذارند ولی حالا شرایط متقاوت شده است. این بازیکنان می توانند جای مسی را پر کنند. البته که لئو می توانست به تنهایی نتیجه یک بازی را تعیین کند ولی تصور اینکه بدون او شکست دادن بارسا کار راحتی خواهد بود نیز بیهوده است. هر تیمی با مسی قدرتمندتر می شود ولی بارسلونا در هر حالتی تیم بزرگی است.»

تگ ها


پاری سن ژرمن یولیان ناگلزمان لیونل مسی بایرن مونیخ بارسلونا