ناگهان سربازی! اتفاق عجیب برای ابراهیم شکوری

معاون باشگاه پرسپولیس امروز دور از هیاهوی رسانه‌ای اولین روز خدمت سربازی خود را در پادگان جی ارتش پشت سر می‌گذارد...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، باورکردنی نیست اما حقیقت دارد. ابراهیم شکوری با نزدیک به ۲۰ سال تاخیر در حالی سرباز شده که در روزهای اخیر کمتر خبرنگاری پیدا می‌شد که شایعه پایان کار او در پرسپولیس به این دلیل را باور کند؛ بنابراین تا زمانی که خبر به صورت رسمی اعلام شد، هیچ خبرگزاری یا وبسایت معروفی آن را در خروجی اش قرار نداد اما در نهایت او امروز بندهای پوتین خود را گره زد و خدمت سربازی را از مرحله آموزشی آغاز کرد.

شکوری که مهمترین و فعالترین عضو تیم مدیریتی پرسپولیس بود  ۳۷ ساله است و این دومین جدایی او از باشگاه محبوبش است. او قبل‌تر در لیگ یازدهم از پرسپولیس جدا شده و به سایپا برگشته بود. در حالی که درحین فوتبال، تصمیم به ادامه دادن تحصیلات عالیه گرفت و در رشته تربیت بدنی تا دکترا پیش رفت و علت تاخیر او از حضورزیر پرچم نیز همین بوده است.نکته جالب درباره خدمت سربازی شکوری این است که او در تمام این سالها در رده مدیریتی فدراسیون فوتبال، باشگاه پرسپولیس، مجموعه ورزشی چیتگر و البته کمیته فدراسیون‌های ای اف سی مشغول کار بود.


مدافع چپ سابق سرخپوشان در شرایطی حالا سرباز شده که پرسپولیس فصل نقل و انتقالات را سپری می‌کند و گفته می‌شود شکوری یکی از مأموران مذاکره با بازیکنان پرسپولیس برای تمدید قرارداد و همچنین جذب مهره‌های جدید بود اما حالا در میانه پنجره تابستانی از جمع قرمزها جدا شده و صندلی معاونت اجرایی را خالی گذاشته است.نکته جالب اینکه پیش‌تر نیز باتوجه به شرایط سخت کار در پرسپولیس و مشکلات بی پایان این باشگاه، احتمال دلسردی و حتی جدایی شکوری وجود داشت اما اینکه در وسط فصل نقل و انتقالات چنین اتفاقی رخ دهد، اتفاق عجیبی به نظر می‌رسد.

ابراهیم شکوری روز یکشنبه آخرین روز کاری اش در باشگاه پرسپولیس را سپری کرد و حضور به همراه امید عالیشاه در نشست خبری، آخرین اقدام رسانه‌ای سخنگوی قرمزها بود. نکته جالب اینکه در حاشیه نشست و زمانی که دوربین ها قطع شدند و خبرنگاران با شکوری گپ خصوصی زدند هم هیچ حرفی از جدایی و سربازی وجود نداشت.اما سرانجام شکوری یا تقدیم استعفای خود به جعفر سمیعی، به کارش در پرسپولیس پایان داد و از معاونت اجرایی و سخنگویی به پست مشاور اختصاصی رسید. حالا وی یک ماه بعنوان سرباز در پادگان حضور خواهد داشت.

شکوری علاوه بر معاون اجرایی سخنگوی پرسپولیس هم بود و نقشی پررنگ در امور رسانه‌ای این باشگاه داشت و حالا پایان همکاری اش خلأ سخنگویی را هم ایجاد خواهد کرد.

تگ ها


پرسپولیس تهران ابراهیم شکوری فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال