نایب رئيس بارسلونا: کاتالونیا جدا شود، در لیگی بازی خواهیم کرد که اسپانیول و خیرونا در آن حضور دارند

کارلس ویلاروبی، نایب رئيس بارسلونا پس از شرکت در جشن روز ملی کاتالونیا در واکنش به آینده باشگاه در صورت استقلال این ایالت عنوان کرد آبی اناری ها در همان لیگی به میدان خواهند رفت و که اسپانیول و خیرونا نیز در آن حضور دارند ......

 کارلس ویلاروبی، نایب رئيس بارسلونا پس از شرکت در جشن روز ملی کاتالونیا در واکنش به آینده باشگاه در صورت استقلال این ایالت عنوان کرد آبی اناری ها در همان لیگی به میدان خواهند رفت و که اسپانیول و خیرونا نیز در آن حضور دارند.

به گزارش as، امروز، جشن روز ملی کاتالونیا بود و مطابق انتظار، هیئتی گسترده از مدیران بارسلونا نیز در کنار کاتالان ها در آن شرکت کردند. بارتومئو به همراه چند تن از معاونانش در کنار سرجی روبرتو، از جمله افراد سرشناس حاضر در مراسم بودند. ویلاروبی، نایب رئيس باشگاه نیز که در مراسم حاضر بود، در گفتگو با خبرنگاران درباره آینده بارسا در صورت استقلال کاتالونیا گفت:

نمی دانم چرا فقط از بارسلونا این سوال پرسیده می شود. اسپانیول و خیرونا نیز تیم های همین ایالت هستند. بارسا در آینده در لیگی به میدان خواهد رفت که اسپانیول و خیرونا نیز در آن حضور دارند. باور ندارید؟ بروید از رئيس اسپانیول بپرسید. انتخابات و حتی استقلال ایالت، نظر شخصی مردم است و مستقیما باشگاه را تحت تاثیر قرار نخواهد داد. باشگاه بارسلونا نقش اصلی جدایی طلبی کاتالونیا نیست اما از آن حمایت می کند. در حال حاضر وضعیت باشگاه عالی نیست اما خوب است. نیازی به به راه افتادن جنبش نبود. تیم حالا با 4 امتیاز اختلاف نسبت به رئال مادرید در صدر جدول لالیگا قرار دارد و اوضاع، به اندازه ای که هواداران فکر می کنند، بد نیست.

گفتنی است خاویر تباس، رئيس لالیگا چندی پیش اعلام کرده بود که طبق قوانین، بارسلونا در صورت استقلال کاتالونیا حق شرکت در لیگ اسپانیا را نخواهد داشت.

تگ ها


اخبار روز بارسلونا لالیگا فوتبال