نایب رئیس دیر انتخاب شود اما گزینه خوبی باشد

ملی پوش والیبال بانوان درباره انتخاب نایب رئیس گفت: گزینه نایب رئیس دیر انتخاب شود اما گزینه خوبی باشد به نفع بانوان است....

به گزارش مدال وبه نقل از مهر، شبنم علیخانی، درباره شرایط و وضعیت تمرین‌هایش گفت: بازیکنان به طور جداگانه تمرینات بدنسازی را انجام می‌دهند اما هنوز در قالب تیمی شروع به کار نکرده‌اند و قرار است تا ۱۰ روز آینده استارت تمرینات زده شود.

بازیکن تیم والیبال سایپا دلیل دیر شروع شدن تمرینات را این‌گونه ذکر کرد و گفت: قرار است باشگاه از بازیکنان تست کرونا بگیرد و به جز تیم ما، سایر تیم‌ها نیز حضور دارند و برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و عدم تداخل، کمی دیرترتمرینات آغاز می‌شود. همچنین تعداد بازیکنان غیربومی زیاد است و اسکان آنها کار را سخت‌تر می‌کند. متأسفانه نمی‌دانم چرا اصرار بر زود بسته شدن قراردادها داشتند، اما تمرینات را دیر آغاز می‌کنند.

وی تأکید کرد:  مردان خیلی وقت است که تمرینات خود را آغاز کرده‌اند و حتی برخی از بازیکنان نیز به کرونا مبتلا شدند و پس از پایان قرنطینه، تمرینات را از سر گرفتند اما متأسفانه ما بازیکنان از سمت باشگاه و مربیان تحت فشار بودیم که قراردادهای خود را زود ببندیم چرا که تصمیم دارند تمرینات را زود آغاز کنند.

ملی‌پوش والیبال بانوان ادامه داد: همیشه ۶ ماه نخست سال در اردوهای ملی بودیم و بدن‌هایمان آماده بود اما امسال به دلیل شیوع کرونا، خبری از اردوها نیست و همین کار ما را کمی سخت‌تر می‌کند.

علیخانی در ادامه درباره حضور داورزنی در فدراسیون والیبال گفت: قطعاً با برگشت داورزنی اتفاق‌های بهتری برای بانوان رقم خواهد خورد، ما تجربه روزهای خوبی را با داورزنی داشته‌ایم و مطمئناً اتفاق‌های خوبی خواهیم ساخت.

وی درباره تأخیر در انتخاب نایب رئیس نیز گفت: با توجه به شرایط، تأخیر در تمام کارها وجود داشت حتی سرمربی تیم مردان نیز مشخص نشده است. انتخاب نایب رئیس مهم است اما اگر دیر انتخاب شود ولی انتخاب خوبی باشد، به نفع بانوان خواهد بود. داورزنی به بانوان کمک زیادی می‌کند. امیدوارم این اتفاق نیز رقم بخورد.

ملی پوش والیبال بانوان در پایان گفت: امیدوارم تمرینات به زودی آغاز شود. پنجم مهرماه قرعه‌کشی رقابت‌ها است و پس از آن بازی‌ها شروع می‌شود. آرزو دارم همه در سلامت باشند و زودتر از شر این ویروس خلاص شویم چرا که به غیر از سلامت جسمانی، از نظر روحی نیز آسیب دیده‌ایم. امیدوارم به زودی به شرایط عادی بازگردیم و حال والیبال و والیبالی‌ها بهتر شود.

بیشتر بخوانید:

بازگشت‌ هیجان به والیبال/ آماده سازی‌ تیم‌ها برای حضوری قدرتمند

سال المپیک برای والیبال مهم است/ رقابت‌های لیگ منظم برگزار شود

 

 

تگ ها


شبنم علیخانی ملی پوش والیبال ویروس کرونا تیم ملی والیبال ایران والیبال