نایب قهرمان بازی‌های آسیایی از مهم‌ترین دغدغه‌اش می‌گوید

به گزارش مدال، سعید علی حسینی وزنه بردار دسته فوق سنگین ایران که به خاطر مصدومیت در جهانی عشق آباد شرکت نکرد،درباره درمان مصدومیت خود گفت: وقتی از اردوی تیم ملی خارج شدم به درمان زانویم مشغول شدم ......

به گزارش مدال، سعید علی حسینی وزنه بردار دسته فوق سنگین ایران که به خاطر مصدومیت در جهانی عشق آباد شرکت نکرد،درباره درمان مصدومیت خود گفت: وقتی از اردوی تیم ملی خارج شدم به درمان زانویم مشغول شدم. الان شرایط خوبی دارم و التهاب زانویم خیلی کم شده است، تلاش می کنم زانویم قوی تر شود تا مشکلی برایش پیش نیاید.

مهم ترین دغدغه 

علی حسینی در پاسخ به این پرسش که به رقابتی که با وزنه برداران دیگر برای رفتن به المپیک دارد، فکر می کند یا نه، تصریح کرد: خیر. واقعیتش این است که المپیک دو سال دیگر برگزار می شود و بیشتر سعی می کنم آسیب نبینم و بدنم را قوی تر نگه دارم. رکوردهایم برای المپیک در حدی هست که نخواهم از الان به فکر افزایش رکورد باشم و تلاشم این است همین حالت را حفظ کنم و شش، هفت ماه مانده به المپیک به فکر افزایش رکوردهایم باشم.

 

خداحافظی معلوم نیست

او در مورد تلاش خود برای رفتن به المپیک که به نظر می رسد آخرین فرصت او باشد، تصریح کرد: من هنوز زمان خاصی را برای خداحافظی با دنیای قهرمانی مشخص نکرده ام و تا زمانی که بتوانم تمرین کنم و وزنه بزنم و بدنم جا داشته باشد، صددرصد هستم و برای کسب افتخار برای ایران تلاش خواهم کرد.

 

میدانی که دل سعید آنجا بود

علی حسینی که به خاطر مصدومیت در قطر کاپ هم وزنه نمی زند، در پاسخ به این پرسش که دلش می خواست در مسابقات جهانی 2018 شرکت کند، بیان کرد: بله دلم می خواست شرکت می کردم اما نبودم به دلیل آسیب دیدگی بود. مهم این است که مصدومیتم خوب شود و بتوانم در مسابقات بعدی خوب ظاهر شوم.

تگ ها


وزنه‌برداری