ناینگولان: در اینتر همه چیز به هم ریخته است/ دوست دارم به رم برگردم

هافبک جنجالی سابق جالوروسی حالا بیش از هر زمان دیگری با حواشی مختلف دست و پنجه نرم می کند ......

هافبک جنجالی سابق جالوروسی حالا بیش از هر زمان دیگری با حواشی مختلف دست و پنجه نرم می کند ...

هافبک جنجالی سابق جالوروسی حالا بیش از هر زمان دیگری با حواشی مختلف دست و پنجه نرم می کند.

به گزارش مدال، در تابستان گذشته، راجا ناینگولان برخلاف میلش از رم جدا شد و به اینتر پیوست. او پس از انتقال به اینتر، بارها از علاقه اش به رم گفت و تاکید کرد جدایی از جالوروسی تصمیم او نبوده است. در این شرایط مصدومیت ها و بازی های نه چندان خوب او برای اینتر باعث شد اینطور به نظر برسد که هافبک بلژیکی از نظر ذهنی و فیزیکی آماده حضور در ترکیب نراتزوری نیست. حواشی اخیر نیز به مشکلات دامن زد و حالا یک فایل صوتی منتسب به او می تواند اوضاع را بیش از پیش بحرانی جلوه بدهد.

به نقل از romapress و لا ریپوبلیکا، دو منبع محلی معتبر و نزدیک به باشگاه رم، فایلی صوتی از صحبت های ناینگولان با هواداران رم منتشر شده که او در آن اعلام می کند قصد بازگشت به جالوروسی را دارد. این فایل صوتی ابتدا در واتس‌اپ منتشر شد و سپس کل فضای مجازی را گرفت. صحت این فایل مشخص نیست و شاید ساختگی باشد اما تایید شده که لحن گفتار و صدا کاملا با طرز حرف زدن نینجا مطابقت دارد. ناینگولان در این گفتگو اظهار داشته است:

همه فکر می کنند من تمام شده ام اما هیچ اشکالی ندارد. همیشه همه چیز را در زمین نشان داده ام و سکوت کرده ام. با توجه به دوستی بسیار زیادم با توتی شاید او فشار آورد تا به رم برگردم؛ اینجا همه چیز به هم ریخته است (جهنم است)؛ می خواهم برگردم.

لازم به ذکر است ناینگولان عادت دارد در خیابان و مکان های عمومی با هواداران به گفتگو بپردازد. او در زمان حضورش در رم نیز بارها در حالت غیرعادی یا با سیگار با هواداران رم در مورد مسائل مختلف صحبت می کرد که فیلم و فایل صوتی آن منتشر می شد.