ناینگولان: در مورد دی فرانچسکو بیش از حد حرف می زنند؛ اجازه بدهید او کارش را انجام بدهد

در روزهای اخیر از دی فرانچسکو، انتقادات زیادی می شود؛ با این حال راجا ناینگولان هافبک رم، به حمایت از سرمربی تیمش تاکید کرده است ......

در روزهای اخیر از دی فرانچسکو، انتقادات زیادی می شود؛ با این حال راجا ناینگولان هافبک رم، به حمایت از سرمربی تیمش تاکید کرده است. رم در سه مسابقه رسمی این فصل، تنها یک پیروزی کسب کرده و فقط دو بار موفق به گلزنی شده است.

ناینگولان در مصاحبه ای با ایل رومانیستا، گفت:

در مورد او بیش از حد حرف می زنند. اجازه بدهید کارش را انجام بدهد. حتی پای پالوتا را هموسط کشیدند اما رئیس، حرف بدی در مورد مربی به زبان نیاورد. هر کسی که می گوید ما بازیکنان، او را قبول نداریم، مزخرف می گوید.

من همیشه یکی از هافبک های کناری در خط هافبک سه نفره بودم. حالا فقط باید دوباره خودم را در آن پست احیا کنم. قطعا شماره 10 نیستم. نقش من در فصل گذشته توسط اسپالتی ساخته شده بود که اتفاقا بی عیب و نقص بود، ولی حالا به نقش قدیمی خود برگشتم و این هم برای من بی عیب و نقص است. فقط باید دوباره در آنجا خود را بازیابی کنم.

بحث بیهوده و بی اساس، کافی است. می خواهید بدانید از چه ویژگی این مربی خوشم می آید؟ شخصیت فوق العاده اش!

او می داند که جانشین اسپالتی شدن، سخت است، اما با آن مشکلی ندارد. تفکراتش را برای ما به طور شفاف توضیح داده است و با جدیتی فوق العاده روی آن ها تاکید دارد و  اجرایشان می کند.

هواداران زیادی به ورزشگاه نمی آیند. مقابل اتلتیکو تقریبا ورزشگاه، نیمه خالی بود. وقتی المپیکو سراسر هیاهو باشد، زیباتر می شود، حریفان ما را می ترساند و به ما انگیزه می دهد. دست خودمان است که آن ها را به ورزشگاه بکشانیم. کوروا سود برگشته و همین هم خوب است!

تگ ها


اخبار روز رم سری آ فوتبال