ناینگولان: عادت ندارم تیمی را بعد از یک سال ترک کنم

ناینگولان سال گذشته از رم به اینتر پیوست...

ستاره بلژیکی دوست دارد در اینتر بماند.

به گزارش مدال، راجا ناینگولان، هافبک اینتر اخبار منتشر شده مبنی بر حضورش در لیست خروج این باشگاه را عجیب و غریب توصیف کرد.

نراتزوری با روی کار آمدن کونته تغییرات قابل توجهی در ترکیبش اعمال خواهد کرد. از جمله قرار است ایکاردی فروخته شود چون آنتونیو اعتقادی به او ندارد. گفته می‌شود کونته روی ناینگولان هم به خاطر بی انضباطی‌هایش حساب نمی‌کند و او را در لیست خروجی‌ها قرار داده است. هافبک بلژیکی که تابستان سال قبل از رم خریده شده بود.

به گزارش سایت گل، ناینگولان می‌گوید:

"درباره بازار نقل و انتقالات حرف نمی‌زنم. همیشه چند سال در یک تیم مانده‌ام و ترک اینتر پس از تنها یک سال، اتفاق عجیب و غریبی خواهد بود. قراردادی سه ساله دارم پس کاملا آرام هستم. اینتر تیمی است که مرا می‌خواست و برای پیشرفت تلاش می‌کند. دوست دارم در کنار آنها پیشرفت کنم. بگذارید ببینیم اتفاقات چگونه رقم خواهد خورد. همیشه در هر جایی که بودم، خوشحال بودم.

کونته؟ در طول دوران فوتبالم مربیان خوب زیادی داشته‌ام و با افراد خوب زیادی هم کار کرده‌ام. البته با مربیانی ضعیف‌تر و افرادی سطح پایین‌تر هم کار کرده‌ام. من کسی هستم که خواهان بردن و برنده شدن است. پس باشگاه مطمئنا برای پیشرفت کردن تصمیم به تغییر مربی گرفت. مدیریت باشگاه همه چیز را درباره اینکه کونته چقدر خوب است، گفته است."

اخبار مرتبط:

کونته: ایکاردی هرگز به اینتر برنمی‌گردد

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات تابستانی نقل و انتقالات سری‌آ نراتزوری ستاره بلژیکی راجا ناینگولان اینتر میلان سری آ فوتبال