نا عدالتی در حق ماشین‌سازی / در فوتبال امنیتی وجود ندارد

اهواز – مربی تیم فوتبال ماشین‌سازی گفت: بازی ما با فولاد قرار بود در هوای مطلوب اسفند برگزار شود ولی اکنون در تیرماه بازی می‌کنیم و این نا عدالتی در حق ماست....

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا باغ آبادی شامگاه یکشنبه در گفتگوی خبری پیش از بازی با فولاد خوزستان با اشاره به وقفه ۱۲۲ روز مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های کشور اظهار کرد: قرار بود بازی ما با فولاد خوزستان در هوای مطلوب اسفند برگزار شود و الان ۹ تیر بازی می‌کنیم و این در حق تیم ما نا عدالتی است.

وی با بیان اینکه ۲۰ درجه تفاوت دما میان شهرهای اهواز با تبریز است، افزود: در قبال خودمان یک بی‌رحمی می‌بینیم و این مسئله نیز تقصیر بیماری منحوس کرونا بوده است و باید همه با آن کنار بیاییم.

باغ آبادی با اشاره به اینکه بازیکنان ما می‌خواهند در ۹ بازی خودشان را نشان بدهند، عنوان کرد: در فوتبال هیچ امنیتی وجود ندارد و ما سعی می‌کنیم تمام توانمان را برای بازی‌ها بگذاریم.

مربی تیم ماشین‌سازی تبریز گفت: هر تیمی برای کسب نتیجه به میدان می‌رود با کمال احترامی که برای تیم فولاد قائل هستیم با تمام وجود برای پیروزی پا میدان می‌گذاریم.

باغ آبادی در خصوص غایبان تیم ماشین‌سازی تبریز مقابل فولاد خوزستان گفت: محمد سهراب نژاد را به علت مصدومیت در اختیار نداریم و عزیز معبودی نیز به بیماری کرونا مبتلا شد.

به گزارش خبرنگار مهر، بازی تیم‌های فولاد خوزستان و ماشین‌سازی تبریز در هفته بیست و دوم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، ساعت ۲۱ فردا در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان برگزار می‌شود.

تگ ها


غلامرضا باغ آبادی ماشین سازی تبریز تیم فوتبال فولاد خوزستان