نباختن های فولاد و نکونام در خانه به بیست می‌رسد؟

تیم نکونام آخرین باخت خانگی خود را ۵۹۵ روز قبل برابر پرسپولیس تجربه کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، قرمزپوشان اهوازی باید روز دوشنبه در ورزشگاه خانگی خود به مصاف تراکتور بروند، دو تیم برای رسیدن به بالای جدول و کسب سهمیه آسیایی نیاز به سه امتیاز این دیدار دارند.

نکته جالب تیم فولاد این است که شاگردان نکونام در ۱۹ بازی اخیر خانگی خود هیچ باختی نداشته‌اند و آخرین باخت آن‌ها مربوط به ۵۹۵ روز قبل مقابل پرسپولیس بوده است، در دیداری که قرمزهای اهوازی با یک گل پرسپولیس را روی نقطه پنالتی شکست را پذیرا شدند و پس از آن هیچ باختی را تجربه نکردند.

 در این مدت شاگردان نکونام ۱۵ برد و ۴ مساوی به دست آوردند و در واقع تیم های پیکان، مس رفسنجان، سایپا و آلومینیوم اراک از آره‌نای اهواز در این ۴۸۵ روز با تک امتیاز برگشته‌اند. استقلال (۲بار)، ذوب‌آهن (۲ بار)، شهر خودرو(۲بار)، گل‌گهر سیرجان (۲بار) تراکتور، ماشین‌سازی،نفت مسجدسلیمان، شاهین بوشهر، سایپا، نساجی، پارس جنوبی جم در این ۱۸ بازی اخیر شکست را پذیرفته و اهواز را ترک کرده‌اند.

 قرمز های اهوازی در ۱۴ دیدار از این ۱۹ بازی دروازه خود را بسته نگه داشته اند و هیچ تیمی در آره‌نا نتوانسته در دو فصل اخیر بیش از یک گل به فولاد بزند. دیدار رفت دو تیم با تساوی بدون گل به پایان رسید و البته در دیدار برگشت فصل قبل فولاد و تراکتور در اهواز به مصاف هم رفتند که قرمزهای اهوازی با برتری یک گله توانستند سهمیه آسیایی کسب کنند و امسال نیز اگر می‌خواهند سهمیه بگیرند باید از دیدارهای خانگی به مانند قبل دست پر خارج شوند.

تگ ها


تراکتور فولاد خوزستان فوتبال ایران Tractor فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال