نبرد بایرن مونیخ با رقیبی با کارنامه افتضاح!

دورتموند امروز کار دشواری در خانه بایرن مونیخ پیش رو خواهد داشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بایرن مونیخ امروز در شرایطی میزبان دورتموند است که با ۵۲ امتیاز در صدر جدول قرار دارد، اما حریف این تیم در شرایط خوبی نیست و با ۳۹ امتیاز تنها به دنبال کسب سهمیه لیگ قهرمانان خواهد بود. اما دیدار بایرن مونیخ برابر دورتموند را باید نبرد بین بهترین خط حمله های این فصل بوندس لیگا دانست. بایرن در این فصل ۶۷ گل به ثمر رسانده است و در هر ۳۶ بازی اخیر خود موفق به گلزنی شده است، اما دورتموند نیز با زدن ۴۸ گل دومین خط حمله برتر این فصل بوده و در ۲۱ دیدار اخیر خود دروازه رقبا را باز کرده است.

تیم هانسی فلیک در ۲۱ بازی خانگی اخیر خود در خانه با کسب ۱۷ پیروزی و چهار تساوی شکست ناپذیر بوده که که طولانی ترین دوره آنها از ماه مارچ ۲۰۱۶ تا آوریل ۲۰۱۸ است. بایرن مونیخ در آن مقطع در ۳۸ بازی خانگی بدون شکست پیش رفت و حالا به دنبال تکرار آن رکورد بزرگ است. بایرن در هر چهار بازی اخیر خود در بوندس لیگا مقابل دورتموند پیروز شده است. اگر آنها امروز نیز رقیب دیرینه را شکست دهند، با پنج پیروزی متوالی در لیگ صاحب بهترین رکورد خود از سال ۱۹۶۸ تا ۱۹۷۰ خواهند شد.

بایرن در هر شش بازی گذشته بوندس لیگا مقابل دورتموند در آلیانس آرنا به برتری دست یافته و در این مدت ۲۶ بار موفق به گلزنی شده و تنها سه بار دروازه خود را باز شده دیده است. از زمان پذیرش هدایت بایرن مونیخ، هانسی فلیک در هر چهار مسابقه خود مقابل دورتموند پیروز شده و این نشان می دهد امروز کار دشواری پیش روی زنبورها خواهد بود.

تگ ها


بروسیا دورتموند بایرن مونیخ فوتبال جهان بورسیا دورتموند بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال