نبرد برانکو - یحیی را از دست ندهید

رویارویی یحیی و برانکو در بازی امروز پرسپولیس مقابل پدیده بی تردید یکی از جذاب ترین بازی های لیگ را رقم خواهد زد....

رویارویی یحیی و برانکو در بازی امروز پرسپولیس مقابل پدیده بی تردید یکی از جذاب ترین بازی های لیگ را رقم خواهد زد.

به گزارش مدال ، یحیی گل محمدی در سال‌های گذشته بلای جان سرخابی ها شده بود. او با بردهای متوالی یا تساوی و نباختن به این دو تیم کارنامه خوبی داشت. او در دو فصل متوالی مانع از قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی شد و سه فصل متوالی آبی ها را حذف کرد و در لیگ هم امتیازات زیادی را از آنها گرفت. 

با این وجود روند بردهای یحیی مقابل پرسپولیس مدتی است متوقف شده و او ۴ بازی است که موفق به شکست پرسپولیس نشده است. این بیشتر برمی گردد به اوج گرفتن سرخ ها با برانکو. البته گل محمدی در اولین تقابل ها با برانکو موفق بود و در یک بازی با داوری جنجالی ، تیم برانکو را حذف کرد.

حال امروز شاگرد در شرایطی به مصاف استاد می رود که جدال تفکرات دو مربی برای صدرنشینی  تعیین کننده است چرا که با توجه به توقف سپاهان تیم پیروز دیدار پرسپولیس و پدیده به صدر خواهد رفت و همین اهمیت جدال دو تیم را مضاعف می کند. یحیی گل محمدی که حالا با مدعی کردن پدیده خبرساز شده و به رغم تمجید از توانمندی کی روش از حامیان سرسخت برانکو است و تاکید می کند که باشگاه پرسپولیس باید با این مربی قرارداد  پنج ساله امضا کند امروز از انگیزه های زیادی برخوردار است و از آنجا که او همواره عادت به بازی تهاجمی دارد پیش بینی می شود که امروز شاهد یکی از جذاب ترین  بازی های این فصل باشیم. گل محمدی  به رغم  اینکه در مقطع مربی تیم های میان جدولی نفت و صدای قم بوده و  در چهار تقابل اخیر هم  پیروز نشده هنوز هم  آمار قابل تاملی مقابل تیم سابقش دارد . آمار تقابل های یحیی با پرسپولیس را مرور می کنیم؛ 
11 بازی
5 برد
2 تساوی
4 باخت
13 گل زده
10 گل خورده