نبض نقل‌وانتقالات در دستان باشگاه‌های انگلیسی و ایتالیایی

باشگاه‌های انگلیسی و ایتالیایی با بهره‌مندی از چندین ستاره بزرگ با آینده‌ای نامشخص، نبض بازار نقل و انتقالات را در اختیار گرفته‌اند....

باشگاه‌های انگلیسی و ایتالیایی با بهره‌مندی از چندین ستاره بزرگ با آینده‌ای نامشخص، نبض بازار نقل و انتقالات را در اختیار گرفته‌اند.

به گزارش مدال؛ بازار نقل‌وانتقالات تابستانی هر روز آبستن اخبار و شایعات زیادی است که برخی از آنها می‌توانند در صورت تحقق به یک بمب نقل‌وانتقالاتی تبدیل شوند و در این بین باشگاه‌های ایتالیایی و انگلیسی، از شانس بسیار بیشتری برای رقم زدن چنین اتفاقی برخوردار هستند، باشگاه‌هایی که ستاره‌های بزرگ با آینده‌ای نامشخص را در ترکیب‌شان می‌بینند. در واقع در لیگ حرفه‌ای هر کشور، چندین مهاجم حضور دارند که آینده‌شان به طور مستقیم به یکدیگر وابسته به نظر می‌رسد و گویا سرنوشت‌شان بهم گره خورده است.

«روملو لوکاکو»، «مائورو ایکاردی»، «گونسلو ایگواین» و «ادین ژکو» ستاره‌هایی هستند که می‌توانند روی آینده هم تاثیر بگذراند:

همانطور که می‌دانید لوکاکو – ستاره باشگاه منچستریونایتد – به شدت مورد توجه اینتر قرار گرفته است. حتی «آنتونیو کونته» سرمربی جدید نراتزوری پیش از دیدار تیمش برابر منچستریونایتد گفت: «من لوکاکو را بسیار دوست دارم و حتی تلاش کردم او را در چلسی جذب کنم.»

در این بین لوکاکو در دیدار برابر اینتر به میدان نرفت تا شایعات پیرامون به اوج خود برسد. البته «اوله‌گونار سولشائر» سرمربی نروژی شیاطین سرخ دلیل غیبت او در این مسابقه را عدم آمادگی 100% برشمرد اما واقعیت امر این‌ست که شیاطین سرخ تاکنون در 3 دیدار در پیش‌فصل به میدان رفته‌اند که در هیچکدام از آنها لوکاکو حاضر نبوده و همین امر تداوم حضور لوکاکو در اولدترافورد را کمرنگ می‌کند.

طبق گفته «گاتزتا دلو اسپورت»؛ منچستری‌ها برای فروش او 83 میلیون یورو می‌خواهند ولی اینتری‌ها برای خرید او قصد دارند تنها 65 میلیون یورو بپردازند.

«ادین ژکو» - مهاجم باشگاه رم - دیگر بازیکن مد نظر کونته است. اگر اینتر بتواند در هر دو انتقال موفق عمل کند؛ خط حمله این تیم فصل آینده از ژکو، لوکاکو و لائوتارو مارتیتز تشکیل می‌شود. انتقال ژکو نسبت به لوکاکو محتمل‌تر به نظر می‌رسد و رمی‌ها برای فروش او تنها 20 میلیون یورو می‌خواهند که مبلغی منطقی به نظر می‌رسد.

فراموش نکنید که دلیل اصرار اینتر برای خرید مهاجم، خروج نام «مائورو ایکاردی» از لیست نراتزوری است، ستاره‌ای که در برنامه‌های کونته جایی ندارد. طبق گفته «کوریره دلو اسپورت»؛ یوونتوس مشتاق است تا از این شرایط نهایت بهره را ببرد و مهاجمی که در شش فصل اخیر، 124 گل برای اینتر به ثمر رسانده را جذب کند. اینجاست که پای «گونسالو ایگواین» نیز به ماجرا باز می‌شود.

ایگواین پس از پشت سر گذاشتن 2 دوره قرضی ناموفق در میلان و چلسی، حالا به یوونتوس برگشته و علیرغم گلزنی برابر تاتنهام، به نظر می‌رسد که جایی در ترکیب اصلی یووه در فصل آینده نداشته باشد. البته «مائوریتسیو ساری» که سابقه همکاری با ایگواین را در ناپولی داشته، اعلام کرده در تیمش جا برای یک مهاجم نوک همچنان وجود دارد: «رونالدو در جناح چپ همه چیز را تحت مالکیت خود درآورده و به همه چیز دست یافته است. می‌خواهیم به او همانجا میدان دهیم.»

گرچه این اظهار نظر در نگاه اول حمایت از تداوم حضور ایگواین در تورین برداشت می‌شود اما می‌تواند چراغ سبزی باشد برای جذب ایکاردی. در آن صورت ایگواین یووه رو به مقصد رم ترک خواهد کرد. طبق گفته رسانه‌های ایتالیایی، گونسالو نخستین هدف «پائولو فونسکا» در صورت جدایی «ادین ژکو» است.

به طور خلاصه، این داستان معاملاتی می‌تواند با انتقال ژکو و لوکاکو به اینتر، ایکاردی به یووه و هیگواین به رم به پایان برسد.

بیشتر بخوانید:

نقل و انتقالات اروپا؛ شنبه ۲۹ تیر

تگ ها


روملو لوکاکو مائورو ایکاردی ادین ژکو گونسالو ایگواین اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل انتقالات سری آ نراتزوری شیاطین سرخ فوتبال جهان