نبود محسن مسلمان عامل شکست پرسپولیس

برانکو ایوانکوویچ در دیدار برابر سیاه جامگان ترجیح داد از تمام پتانسیل تیمش سود نبرد و همین مساله هم باعث شد تا شکست برابر شاگردان میثاقیان را در کارنامه این تیم ثبت کند ......

برانکو ایوانکوویچ در دیدار برابر سیاه جامگان ترجیح داد از تمام پتانسیل تیمش سود نبرد و همین مساله هم باعث شد تا شکست برابر شاگردان میثاقیان را در کارنامه این تیم ثبت کند.

به گزارش مدال به نقل  "ورزش سه"، پرسپولیس در آخرین دیدار خود در لیگ برتر مقابل سیاه جامگان با ترکیبی که بیشتر به بازیکنان ذخیره این تیم میدان داده شده بود قرار گرفت و با نتیجه یک بر صفر از حریف مشهدی خود شکست خورد.

نکته قابل تامل در این دیدار عدم توانایی بازیکنان خط میانی پرسپولیس در موقعیت سازی برای مهاجمان و طراحی حملات این تیم بود. این موضوع نشان از وابستگی تاکتیکی شاگردان برانکو به دو هافبک طراح خود یعنی محسن مسلمان و سروش رفیعی دارد که پایه گذار اکثر حملات این تیم از میانه زمین بودند و مهاجمان را تغذیه می کردند.

پرسپولیس بدون رفیعی و مسلمان و البته چند مهره تاثیر گذار دیگر خود در نهایت با یک گل مغلوب سیاه جامگان شد تا چهارمین شکست فصل خودش را تجربه کند.

برانکو هر چند در نیمه دوم بار دیگر سه ستاره خود را به میدان فرستاد اما عدم حضور بازیکنی با قابلیت محسن مسلمان که با پاس های خود نقش گلساز این تیم را برعهده داشت باعث شد تا فرصت های چندانی از آن این تیم در روز غیبت و محرومیت سروش رفیعی نشود. با حضور فرشاد احمدزاده بخشی از این مشکل برطرف شد و آنها توانستند حملات پردامنه ای روی دروازه سیاه جامگان شکل دهند با این حال نبود محسن مسلمان دقیقا همان چیزی بود که پرسپولیس را به سمت شکست در این بازی پیش برد.

تگ ها


اخبار روز فوتبال