نبوغ مودریچ روی گل کریم بنزما (عکس)

در دیدار شب گذشته رئال مادرید برابر آتالانتا، پاس اشتباه اسپورتیه‌لو را زوج مودریچ-بنزما به زیبایی هر چه تمام تر تبدیل به گل نخست بازی کردند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در بازی شب گذشته رئال مادرید برابر آتالانتا که در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ برگزار می شد، فشار رئالی ها در نیمه اول باعث شد تا اسپورتیه‌لو، دروازه بان آتالانتا، اشتباه کند و میزبان رو یهمین اشتباه به گل رسید. اسپورتیه‌لو قصد داشت توپ را به بازیکن خودی پاس بدهد اما مودریچ در میانه راه توپ را قطع کرد و پاس او را کریم بنزما با یک ضربه سر ضرب دقیق به گوشه دروازه میهمان فرستاد.

از نکات جالب همکاری درخشان مودریچ و بنزما این بود که ستاره کروات  برای پاس دادن به بنزما حتی سر خود را بلند نکرد و به طور غریزی می دانست که هم تیمی اش در کجا قرار دارد.

مادرید توانست در دقیقه ۳۴ با این گل از حریف خود پیش بیافتد. پس از اینکه اسپورتیه‌لو با بدشانسی توپ را از دست داد، هر بازیکن دیگری به جای مودریچ بود دست به حرکات انفرادی می زد و شانس خود را برای گلزنی امتحان می کرد، اما ستاره کروات لوس بلانکوس چنین تصمیم نگرفت. کنترل توپ او و توانایی او در تشخیص اینکه بدون نگاه کردن و گشتن به دنبال بنزما بداند که مهاجم فرانسوی در کجای زمین قرار دارد، دلیل اصلی گلزنی رئال مادرید بود.

گل را البته بنزما زد و توپ را او به دروازه دوخت. مهاجم فرانسوی پنجمین بازیکن در تاریخ چمپیونزلیگ است که پس از کریس رونالدو (۱۳۵)، لیونل مسی (۱۲۰)، لواندوفسکی (۷۲) و رائول (۷۱) به رکورد ۷۰ گل یا بیشتر در این رقابت ها می رسد.

او پس از رفتن کریستیانو رونالدو،  با ۱۴ گل زده آقای گل رئال مادرید در چمپیونزلیگ است.

بیشتر بخوانید:

کار رئال مادرید مقابل آتالانتا آسان نیست

طلسم عجیب بارسلونا برای ستاره رئال مادرید

 

 

تگ ها


لوکا مودریچ فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال