نبی:مدیرعامل اختیار تام دارد/ اولویت هیئت مدیره درآمدزایی است

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به جذب مهاجم خارجی برای این تیم و شایعات اخیر واکنش نشان داد....

به گزارش مدال،مهدی محمدنبی عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس،در خصوص شایعات مطرح شده در مورد اینکه اعضای فعلی هیئت مدیره پرسپولیس در جذب ماریو بودیمیر نقش داشته‌اند، اظهار داشت: بودیمیر قبل از فعالیت هیئت مدیره کنونی پرسپولیس جذب باشگاه شده و اساسا در جریان چگونگی حضور وی در پرسپولیس نیستیم. البته پس از حضور کالدرون و با تایید هیئت مدیره بودیمیر در فهرست این فصل قرار نگرفت.

وی در مورد جذب مهاجم جدید برای پرسپولیس گفت: هیئت مدیره در مسائل فنی تیم به هیچ عنوان ورود نمی‌کند و اختیار تام به مدیرعامل داده شده که با نظر سرمربی در این گونه موارد اقدام کنند و البته محدودیتی هم وجود ندارد.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد وضعیت اسپانسر‌های باشگاه هم گفت: ما با ایرانسل سال‌ها است که همکاری داریم. ابتدای فصل با شرکت آل‌شپورت هم قراردادی بستیم که این شرکت البسه تمام تیم‌های پرسپولیس در رده‌های مختلف را تامین می‌کند. همچنین قرار است با کمک آل‌شپورت فروشگاه‌های پرسپولیس هم افتتاح شود. ما با شرکت آتیه داده پرداز هم قراردادی بسته‌ایم. اولویت هیئت مدیره این است که باشگاه به یک درآمد پایدار برسد.

نبی در خصوص اینکه باشگاه پرسپولیس در حال حاضر چقدر طلب دارد، اظهار داشت: طلب باشگاه پرسپولیس چیزی بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان است. این طلب‌ها از فیفا، سازمان لیگ، همراه اول و چند شرکت داخلی است که وصول آنها در اولویت‌های کاری مدیرعامل باشگاه است.

وی درباره برخی شایعات و موضوعاتی که در یک هفته اخیر مطرح شده، تصریح کرد: با شناختی که از کالدرون دارم و تلاش مضاعفی که بازیکنان دارند، پرسپولیس در اوج قرار گرفته است. البته برخی اشخاص که این موفقیت‌های باشگاه برای‌شان خوشایند نیست شروع به فرافکنی کرده‌اند. آن‌ها مطمئن باشند کلیه اعضای تیم و تمامی ارکان باشگاه با جدیت لازم و تلاش مضاعف در جهت موفقیت پرسپولیس قدمی محکم‌تر از قبل برخواهند داشت.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: اعتقاد راسخ داریم که هواداران صمیمی و فهیم پرسپولیس در ادامه راه به منظور موفقیت باشگاه پرسپولیس هوشیار و همدل بوده و خواهند بود.

بیشتربخوانید:

ترابی در نقش ساق طلایی پرسپولیس

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران محمد مهدی نبی تقابل هیئت مدیره با انصاری فرد پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال