نتایج اولین نظرسنجی نامزدهای انتخابات بارسلونا

خوان لاپورتا در حال حاضر بیشترین شانس را برای ریاست باشگاه بارسلونا دارد....

به گزارش "روزش سه"، به نقل از آاس، ۵ بهمن قرار است انتحابات ریاست باشگاه بارسلونا برگزار شود و ۹ نامزد برای رسیدن به پست ریاست باشگاه رقابت خواهند داشت. که عبارتند از: آگوستین بندیتو، ویکتور فونت، تونی فریکسا، ژاوی ویلاژوانا، امیل روسود، پره ریه را، لوئیس فرناندز آلا، جوردی فاره و خوان لاپورتا.

روز گذشته جدیدترین نظرسنجی در مورد انتخابات به انجام رسید و مشخص شد که خوان لاپورتا(رئیس بارسا بین سال های ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۰) توانسته از ویکتور فونت پیشی بگیرد. شانس برنده شدن لاپورتا پس از حرکت هوشمندانه اش در مورد نصب بنر در ۱۰۰ متری ورزشگاه برنابئو ۱.۶۵ به یک شده است و فونت پس از مصاحبه ژاوی و کنار گرفتن از کمپین او به رده دوم سقوط کرد.

هرچند فونت در یک مصاحبه تاکید کرد که ژاوی را بر می گرداند اما بسیاری بر این باورند که جدا کردن ژاوی از قطری ها در حالی که تا دسامبر ۲۰۲۲ با آنها قرارداد دارد و سفیر جام جهانی ۲۰۲۲ محسوب می شود، امری غیرممکن است. قبل از مصاحبه ژاوی این فونت بود که بیشترین شانس را برای ریاست بارسلونا داشت. شانس او ۲.۲۵ به یک است.

آگوستین بندیتو که وعده داده است نوکمپ را می کوبد و از نو می سازد، با شانس ۱۱ به یک در رده سوم قرار دارد و پس از او جوردی فاره رهبر کمپین ضد بارتومئو که مسبب اصلی استفعای او بود، با شانس ۱۳ در رده چهارم قرار دارد.

تگ ها


لاپورتا بارسلونا