نتایج تست کره ای ها اعلام شد

اعضای تیم ملی کره جنوبی بعد از ورود به تهران تست کرونا دادند که پاسخ همه تست ها منفی بوده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بازیکنان و کادر فنی تیم ملی کره جنوبی همانند بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران پیش تر در برابر ویروس کرونا واکسینه شده بودند اما طبق قانون بعد از ورود به تهران مورد تست قرار گرفتند که پاسخ همه تست ها منفی بوده است و هیچ یک از بازیکنانی که همراه تیم ملی کره جنوبی به تهران آمده اند برای همراهی این تیم در بازی با ایران مشکلی نخواهند داشت. 

بازیکنان و کادر فنی تیم ملی کره جنوبی با پرواز اختصاصی وارد تهران شدند. آنها امروز آخرین تمرین خود را پیش از رویارویی با ایران انجام خواهند داد. بازی دو تیم فردا ساهت ۱۷ بدون حضور تماشاگر و VAR در استادیوم آزادی تهران برگزار خواهد شد. ایران هم اکنون با ۹ امتیاز صدرنشین گروه A بشمار می رود و کره جنوبی هم با ۷ امتیاز تیم دوم به حساب می آید. 

خوشبختانه از اعضای کادر فنی و هم چنین بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران هم هیچ یک به بهانه کرونا فرصت همراهی ایران را در این بازی حساس از دست نخواهند داد. دیدار دو تیم در هفته چهارم مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ برگزار خواهد شد.  با اعلام فدراسیون فوتبال ایران این بازی بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد که انتشار این خبر خوشحالی کره ای ها را به همراه داشت.

تگ ها


کره جنوبی تیم ملی کره جنوبی فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال