نتایج خوب آبی‌و‌اناری‌ها در برنابئو

بارسلونا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو نتایج بسیار خوبی گرفته و آمار فوقالعادهای داشته است ......

بارسلونا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو نتایج بسیار خوبی گرفته و آمار فوق‌العاده‌ای داشته است.

پيروزي در ال‌كلاسيكوي برنابئو به ميزباني رئال‌مادريد تبديل به يك عادت دلنشين براي بارسايي‌ها شده است و آنها در 10 ديداري كه اخيراً در رقابت‌هاي لاليگا در خانه رئال‌مادريد برگزار كرده‌اند، همواره عملكرد خيلي خوبي داشته‌اند. برد 3- صفر روز شنبه بارسا در برنابئو، تعداد بردهاي آنها در مصاف‌هايشان در لاليگا و در خانه رئال را به 7 برد در 10 مصاف اخير رساند و براي اولين بار در طول تاريخ، بارسايي‌ها براي سومين فصل متوالي در رقابت‌هاي لاليگا طعم برد را در خانه رئال چشيدند. دو برد 4- صفر و 3-2 با لوئيس انريكه در سانتياگو برنابئو و اين هفته هم برد 3- صفر با ارنستو والورده.

درصد امتيازات كسب شده بارسا در ورزشگاه سانتياگو برنابئو و در رقابت‌هاي لاليگا از فصل 9-2008 به بعد، يعني از زمان حضور پپ گوارديولا روي نيمكت مربيگري بارسا، فوق‌‌العاده است و آنها از 30 امتياز ممكن در خانه رئال به 22 امتياز دست يافته‌اند كه به معناي 7 برد، يك تساوي و دو باخت است. يعني كسب 73/33 درصد امتيازات ممكن.

مقايسه عملكرد بارسا در خانه رئال‌مادريد با عملكرد آنها در ديگر ورزشگاه‌هاي لاليگا هم در نوع خود جالب توجه است.

به عنوان مثال بارسايي‌ها در دهه اخير از 30 امتيازي كه در خانه اتلتيكو براي كسب آنها جنگيده‌اند، 20 امتياز كسب كرده‌اند (‌2 باخت در 9 سفر به ورزشگاه ويسنته كالدرون و به يك تساوي هم در ورزشگاه واندا متروپوليتانو رضايت داده‌اند) كه اين درصد، از آمار 66/66 درصد برد در خانه اتلتيكو حكايت دارد.

ضعيف‌ترين آمار بارسايي‌ها در خانه حريفان لاليگايي، در ورزشگاه آنوئتا ثبت شده كه بارسايي‌ها در يك دهه اخير حضورشان در اين ورزشگاه در لاليگا، تنها در 9درصد بازي‌هايشان توانسته‌اند به پيروزي برسند.

تگ ها


اخبار روز بارسلونا لالیگا فوتبال