نتایج دور اول مسابقات جام جهانی کشتی آزاد

نتایج دور اول مسابقات مقدماتی رقابت های جام جهانی کشتی آزاد مشخص شد. به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه" و به نقل از ......

نتایج دور اول مسابقات مقدماتی رقابت های جام جهانی کشتی آزاد مشخص شد.
 
به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های جام جهانی کشتی آزاد در سال 2017 میلادی، از ساعت 9 صبح امروز (پنج شنبه) با حضور 8 تیم برتر جهان، در سالن امام خمینی (ره) شهر کرمانشاه آغاز شده است و عصر فردا با مشخص شدن تیم های برتر به پایان می رسد.
دیدارهای دور اول مقدماتی این رقابت ها برگزار شد که در گروه A تیم آذربایجان با نتیجه 4 بر 4 و با امتیاز فنی 32 به 29 مقابل تیم روسیه به پیروزی رسید (دو تیم در امتیاز مثبت برابر بودند) و تیم آمریکا نیز با نتیجه 7 بر یک از سد تیم گرجستان گذشت.
در گروه B این رقابت ها نیز تیم ایران با نتیجه قاطع 8 بر صفر تیم ترکیه را مغلوب کرد و تیم مغولستان نیز با نتیجه 7 بر یک مقابل تیم هند به پیروزی رسید.
نتایج دیدارهای فوق به شرح زیر است:
 
گروه A:
 
آذربایجان، برنده 4- روسیه 4 (اسامی تیم آذربایجان در ابتدا آمده است)
57 کیلوگرم: گئورگی ادیراشویلی 2- آرتم گبکوف، برنده 5
61 کیلوگرم: علی رحیم زاده، برنده 6- جمال اوتار سلطانوف 6
65 کیلوگرم: حاجی علی اف، برنده 2- آلان گوگایف یک
70 کیلوگرم: داوید سوینیوچیخانوف 6- ماگومدحبیب کادیماگمدوف، برنده 10
74 کیلوگرم: جبرئیل حسن اف، برنده 6- رادیک ولیف 2
86 کیلوگرم: شریف شریف اف یک – ولادیسلاوف والیف، برنده 2
97 کیلوگرم: ماگومد گادژیف یک- رسول ماگومدوف، برنده 2
125 کیلوگرم: جمال الدین ماگومدوف، برنده 8- ولادیسلاو بایتسایف یک
 
آمریکا 7- گرجستان یک (اسامی تیم آمریکا در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: آنتونی راموس، برنده 6- اوتاری گوگاوا یک
61 کیلوگرم: لوگان استیبر، برنده 7- شوتا فارتنادزه 4
65 کیلوگرم: فرانک مولینارو، برنده 10- ایوریکو جولاکیدزه یک
70 کیلوگرم: جیمز گرین، برنده 10- لوان کلیخاشویلی صفر
74 کیلوگرم: جردن باروز، برنده 2- جامبر کویلاشویلی 2
86 کیلوگرم: دیوید تایلور، برنده 8- داتو مارساگیشویلی 3
97 کیلوگرم: کایل اسنایدر، برنده 11- زویادی مترولی صفر
125 کیلوگرم: زاچ ری صفر – گنو پتریاشویلی، برنده 13
 
گروه B:
 
ایران 8- ترکیه صفر
57 کیلوگرم: حسن رحیمی 6 – سزار آکگول صفر
61 کیلوگرم: بهنام احسان پور 7- چنگیز اردوغان 5
65 کیلوگرم: میثم نصیری 5- صفا آکسوی 2
70 کیلوگرم: مصطفی حسین خانی 4- یاکوپ گور صفر
74 کیلوگرم: پیمان یاراحمدی 12- اسلام کلیچ 10
86 کیلوگرم: حسن یزدانی 11- سردار بوکه یک
97 کیلوگرم: امیر محمدی 10- فاروک آکویون صفر
125 کیلوگرم: کمیل قاسمی 10 – سلیم ارکان صفر
 

مغولستان 7- هند یک (اسامی تیم هند در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: زانابازار زاندانبود، برنده – بدون نماینده
61 کیلوگرم: تولگا توموراوچیر، برنده 4- هارپول 2
65 کیلوگرم: باتمانگای باتچولون، برنده 3- باجرانگ یک
70 کیلوگرم: مانداراخان گانزوریک، برنده 4- آمیت کومار دهانخوار 3
74 کیلوگرم: آنخبایار باتچولون، برنده 8- جیتیندر 7
86 کیلوگرم: اونوربات پوریوجاو 7 – دیپاک، برنده 8 ضربه فنی
97 کیلوگرم: باتزول اولزیسایخان، برنده 14- روبلجیت رانجی 6
125 کیلوگرم: زولبو ناتساگسورن، برنده 3 – کریشان صفر
 
همچنین برنامه دور دوم مرحله مقدماتی این رقابت ها که عصر امروز برگزار می شود به شرح زیر است:
 
ساعت 18:15:
دور دوم:
گروه Aـ :
آمریکا- روسیه
گروه Bـ :
مغولستان – ترکیه
 
ساعت 19:25:
دور دوم:
گروه Aـ :
گرجستان - آذربایجان
گروه Bـ :
هند- ایران

تگ ها


کشتی