نتایج دیدارهای هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر والیبال

هفته بیست و پنجم مسابقات لیگ برتر والیبال با برگزاری شش دیدار پیگیری شد...
هفته بیست و پنجم مسابقات لیگ برتر والیبال با برگزاری شش دیدار پیگیری شد

تیم والیبال پیکان موفق شد در دیدار مقابل شهرداری در تبریز به پیروزی 3 بر صفر برسد.

به گزارش مدال، هفته بیست و پنجم مسابقات لیگ برتر والیبال امروز (چهارشنبه) با برگزاری شش دیدار پیگیری شد. پیش از این تیم‌های شهرداری ورامین، خاتم اردکان، پیکان تهران، پیام مشهد، فولاد سیرجان، کاله مازندارن و سایپا تهران جواز حضور در پلی آف را کسب کرده بودند.

در نخستین بازی این هفته شاگردان عادل بناکار در تیم شهرداری تبریز که در هفته بیست و چهارم دست به کار بزرگی زدند و موفق شدند روند پیروزی‌های متوالی نارنجی پوشان سایپا را متوف کنند در تبریز میزبان تیم پیکان بودند. شهرداری تبریز برای صعود به پلی آف نیاز مبرم به پیروزی در این مسابقه داشت که در نهایت این مسابقه با نتیجه 3 بر صفر به سودپیکان خاتمه پیدا کرد.

تیم شهرداری گنبد نیز کار سختی در مشهد مقابل تیم پیام داشت. شاگردان قوچان نژاد هفته گذشته موفق شدند در تهران تیم پیکان را شکست دهند تا همچنان یکی از مدعیان این دوره از رقابت ها باشند. مشهدی ها امروز میزبان گنبدی‌ها بودند که مصاف آنها با نتیجه 3 بر 2 به نفع شهرداری گنبد به پایان رسید. 

در دیگر بازی حساس هفته، تیم شهروند اراک در تهران میهمان تیم سایپا بود. شاگردان خداوردی هم شانس صعود به پلی آف را داشتند و به همین دلیل با تمام توان در تهران بازی کردند. نبرد سایپا و شهروند اراک در نهایت با نتیجه 3 بر 2 به سود سایپا تمام شد.

آملی‌ها هم که صعود خود به پلی آف را قطعی کرده اند در این هفته از رقابت ها میهمان خاتم اردکان بودند. اردکانی‌ها که یکی از مدعیان مسابقات امسال به شمار می‌روند معمولاً در خانه نتایج خوبی کسب کرده اند. شاگردان عطایی به خوبی می‌دانستند که بازی در اردکان چقدر دشوار است و به همین دلیل با تمام قوا در زمین ظاهر شدند. نبرد این دو تیم در نهایت با نتیجه 3 بر 2 به سود آملی‌ها خاتمه پیدا کرد.

نبرد ارومیه‌ای‌های لیگ برتر به نوعی مصاف تیم های ته جدولی بود. ارومیه‌ای ها که امسال نتوانستند شرایط چندان خوبی در جریان رقابت های لیگ برتر داشته باشند در هفته بیست و پنجم برابر هم قرار گرفتند که این مسابقه با نتیجه 3 بر صفر به نفع شهرداری ارومیه تمام شد.

نتایج دیدارهای هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ  برتر والیبال به شرح زیر است:

خاتم اردکان 2 ـ کاله مازندران 3

عقاب نهاجا صفر ـ فولاد سیرجان 3

شهرداری ارومیه 3 ـ دورنا ارومیه صفر

پیام خراسان 2 ـ شهرداری گنبد 3

سایپا تهران 3 ـ شهروند اراک 2

شهرداری تبریز صفر ـ پیکان تهران 3