نتایج رقابت‌های پلی‌آف لیگ برتر والیبال

تیم‌های کاله، شهرداری ورامین، پیکان و پیام مقابل حریفان خود در دور رفت مرحله پلی آف به پیروزی رسیدند....

مرحله پلی‌آف لیگ برتر والیبال با پیروزی تیم‌های پیام مشهد، پیکان تهران، شهرداری ورامین و آغاز شد.

به گزارش مدال، لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور به مرحله جذاب و حساس پلی‌آف رسید تا تیم‌ها دیگر زمانی برای خطا و اشتباه نداشته باشند. این مسابقات امروز در 4 شهر برگزار شد.

صدرنشین لیگ برتر در اولین دیدار میزبان شهرداری گنبد رده هشتمی بود که این بازی با نتیجه 3 بر صفر به سود شهرداری ورامین خاتمه پیدا کرد. دیدار رفت دو تیم در شهر ورامین به سود تیم میزبان به پایان رسید و در دیدار برگشت نیز نتیجه 3 بر یک دیدار دور رفت تکرار شد تا ورامینی‌ها در لیگ در هر دو دیدار گنبد را شکست داده باشند.

در دیگر بازی این مرحله دو تیم قدیمی والیبال ایران در خانه والیبال تهران دوباره به یکدیگر رسیدند که این بار دربی خودروسازان با نتیجه 3 بر صفر به سود پیکان خاتمه پیدا کرد. سایپا و پیکان در لیگ برتر دو مرتبه به مصاف یکدیگر رفتند که سهم هر دو تیم یک برد بوده است.

خاتم اردکان و کاله آمل دیگر بازی این مرحله را برگزار کردند که مصاف آنها با نتیجه 3 بر 2 به سود کاله تمام شد. کاله در نیم فصل دوم به ویژه نمایش بسیار خوبی در لیگ برتر داشت و توانست بردهای خوبی کسب کند و از سوی دیگر خاتم اردکان نیز با کسب رتبه سوم لیگ نشان داد که تیم بسیار خوب و آماده‌ای در اختیار دارد. با تمام این شرایط باید منتظر ماند و دید که چه نتیجه‌ای در بازی برگشت این دو تیم رقم خواهد خورد.

فولاد سیرجان ایرانیان و پیام مشهد، دو تیم جذاب و دوست داشتنی لیگ توانستند با رتبه‌های چهارم و پنجم به کار خود پایان دهند تا حالا در مرحله پلی آف نزدیک‌ترین نبرد را برگزار کنند. بازی این دو تیم در نهایت با نتیجه 3 بر یک به سود پیام به پایان رسید. شاید ذکر این نکته هم جالب باشد که سیرجانی‌ها در لیگ برتر در خانه برابر پیام مشهد شکست خوردند.

نتایج کامل بازی‌های نخست مرحله پلی‌آف لیگ برتر والیبال به شرح زیر است:

شهرداری ورامین 3- شهرداری گنبد صفر

خاتم اردکان 2- کاله آمل 3

پیکان 3- سایپا صفر

فولاد سیرجان ایرانیان یک- پیام مشهد 3

تگ ها


والیبال