نتایج روز نخست دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی

رقابت‌های دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) در گروه ب امروز و فردا (پنج شنبه) در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و بدون تماشاگر برگزار می‌شود....

به گزارش "ورزش سه"به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در مسابقات روز نخست این رقابت‌ها ۴ دیدار برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

صبانور کردستان، برنده ۷- شهدای مقاومت بسیج قم ۳
بازار بزرگ ایران، برنده ۸- دانشگاه آزاد اسلامی ۲
دانشگاه آزاد اسلامی، برنده ۶- صبانور کردستان ۴
بازار بزرگ ایران، برنده ۹- شهدای مقاومت بسیج قم ۱

نتایج انفرادی این دیدار‌ها به شرح زیر است:

دانشگاه آزاد اسلامی، برنده ۶- صبانور کردستان ۴ (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: سجاد عباس پور، برنده ۸- علی نوربخش صفر
۶۰ کیلوگرم: امید آرامی صفر- محمد نوربخش، برنده ۹،
۶۳ کیلوگرم: رضا مردی، برنده ۳ – لری ابولادزه صفر
۶۷ کیلوگرم: دانیال سهرابی، برنده ۷- سعید ارجمند ۷،
۷۲ کیلوگرم: احمد خرسانی پور صفر- علی ارسلان، برنده ۹،
۷۷ کیلوگرم: برومند اصلان ۱- گلا بولکوادزه، برنده ۵،
۸۲ کیلوگرم: مهدی محمدزاده، برنده ۷- حمیدرضا بادکان ۵،
۸۷ کیلوگرم: ناصر علیزاده ۱- یوسف قادریان، برنده ۵،
۹۷ کیلوگرم: مهدی بالی، برنده ۳- محمدهادی ساروی ۱،
۱۳۰ کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده ۱۰- بهنام شجعی ۲


بازار بزرگ ایران، برنده ۸- دانشگاه آزاد اسلامی ۲ (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: پویا دادمرز، برنده ۲- امیررضا ده بزرگی ۱،
۶۰ کیلوگرم: علیرضا نجاتی، برنده ۹- حسین جاویدی صفر
۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی، برنده ۷- حسین عباسی ۳،
۶۷ کیلوگرم: محمدجواد رضایی، برنده ۴- دانیال سهرابی ۱،
۷۲ کیلوگرم: محمد الیاسی، برنده ۳- فرشید رهبر صفر
۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده ۸- مرتضی پورعیسی صفر
۸۲ کیلوگرم: محمدعلی گرایی، برنده ۹- مهدی محمدزاده صفر
۸۷ کیلوگرم: مهدی فلاح ۳- ناصر علیزاده، برنده ۳،
۹۷ کیلوگرم: آرمان علیزاده، برنده ۶- مرتضی الغوثی ۳،
۱۳۰ کیلوگرم: علی اکبر یوسفی (کشتی نگرفت) - امیر قاسمی منجزی، برنده


صبانور کردستان، برنده ۷- شهدای مقاومت بسیج قم ۳ (اسامی تیم کردستان در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: علی نوربخش، برنده ۹- مهدی قربانی صفر
۶۰ کیلوگرم: شیرزاد بهشتی طلا، برنده ۳- محمد جانقلی صفر
۶۳ کیلوگرم: شاهین فلاحی صفر- مهدی قادری، برنده ۸،
۶۷ کیلوگرم: امیرحسین حاجی پور ۷- ابوالفضل زینتی رفاه، برنده ۱۰،
۷۲ کیلوگرم: سوران محمدی ۱- امیر عبدی، برنده ۱۰،
۷۷ کیلوگرم: مجید خلیلی، برنده ۴ ضربه فنی- محمدحسین جلالی ۴،
۸۲ کیلوگرم: شاهین شریعتی، برنده ۸ – داود جوادیان صفر
۸۷ کیلوگرم: سامان عزیزی، برنده ۱۱- امیر رضایی ۳،
۹۷ کیلوگرم: علی اکبر حیدری، برنده ۶ ضربه فنی – محمدعلی حیدری صفر
۱۳۰ کیلوگرم: بهنام شجعی، برنده ۴ ضربه فنی- امیرمحمد بیات صفر

بازار بزرگ ایران، برنده ۹- شهدای مقاومت بسیج قم ۱ (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: رضا خدری، برنده ۸- مهیار چراغی صفر
۶۰ کیلوگرم: ایمان محمدی، برنده ۹- عباس صفری صفر
۶۳ کیلوگرم: مهدی محسن نژاد، برنده ۹- رضا صفا صفر
۶۷ کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده ۸- محمدامین جبالی فر صفر
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا رستمی ۳- امیر عبدی، برنده ۶،
۷۷ کیلوگرم: حمیدرضا جعفری، برنده ۸- هدایت کبیری صفر
۸۲ کیلوگرم: میلاد خسروی، برنده ۹- محمدحسین جلالی صفر
۸۷ کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده ۹- امیر رضایی صفر
۹۷ کیلوگرم: آرمان علیزاده، برنده ۱۵- محمدصادق عبدالهی ۴،
۱۳۰ کیلوگرم: امین میرزازاده، برنده ۸- شاهرخ میکائیلی صفر

۲ دیدار باقی مانده از این رقابت‌ها فردا به شرح زیر برگزار می‌شود:

پنج شنبه ۱۳ آذرماه:
ساعت ۱۱: دانشگاه آزاد اسلامی- شهدای مقاومت بسیج قم
ساعت ۱۶:۱۵: صبانور کردستان – بازار بزرگ ایران

تگ ها


کشتی