نتایج نمایندگان ایران در مسابقات كشتی فرنگی زير 23 سال جهان - رومانی

در جریان رقابتهای ۵ وزن نخست کشتی فرنگی قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان، میثم دلخانی در نیمه نهایی وزن ۶۳ کیلوگرم شکست خورد و به دیدار رده بندی راه یافت و مهدی فلاح به همراه علیاکبر یوسفی به جدول شانس مجدد رفتند ......

در جریان رقابت‌های ۵ وزن نخست کشتی فرنگی قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان، میثم دلخانی در نیمه نهایی وزن ۶۳ کیلوگرم شکست خورد و به دیدار رده بندی راه یافت و مهدی فلاح به همراه علی‌اکبر یوسفی به جدول شانس مجدد رفتند.

به گزارش مدال، در جریان رقابت‌های روز نخست کشتی فرنگی قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان که در بخارست پایتخت رومانی در حال برگزاری است، در وزن ۶۳ کیلوگرم، میثم دلخانی در مسابقه نیمه نهایی به مصاف اندو از ژاپن رفت که ۶ بر ۳ شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد. او فردا شب باید برای مدال برنز مبارزه کند.

دلخانی پیش از این در دور اول برابر ایهور بلیاک از بلاروس با نتیجه ۹ بر صفر به برتری رسید. وی در دور دوم و در مرحله یک چهارم  نهایی نیز برابر رامیز ممدوف از جمهوری آذربایجان با نتیجه ۵ بر ۴ پیروز شد.

اما چهار کشتی گیر دیگر ایران با شکست در دور مقدماتی نتوانستند به نیمه نهایی راه یابند.

در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۱۶ کشتی‌گیر حضور دارند، رضا خدری در دور نخست به مصاف بالبایی دوردوکوف از قرقیزستان رفت و در پایان با نتیجه ۴ بر صفر شکست خورد و از دور مسابقات حذف شد.

در وزن ۷۷ کیلوگرم که ۲۸ نفر حضور دارند، سیدمحمد چوبچیان پس از استراحت در دور اول در دور دوم برابر ساجان از هند در حالیکه با نتیجه ۶ بر صفر پیش بود در نهایت با نمایشی ضعیف ۱۴ بر ۶ شکست خورد و از دور مسابقات کنار رفت. چوبچیان پس از دو دقیقه و ۳۰ ثانیه، دچار ضعف بدنی شد و آمادگی جسمانی بسیار پائینی داشت.

در وزن ۸۷ کیلوگرم مهدی فلاح در دور نخست به مصاف اینوت کاراس از رومانی رفت و در پایان با نتیجه ۱۳ بر ۴ به برتری رسید و راهی یک هشتم نهایی شد اما در دومین مبارزه برابر مصاف قاضی خلیل‌اف از روسیه با نتیجه ۵ بر ۳ شکست خورد. با توجه به پیروزی کشتی گیر روس مقابل کوبا در نیمه نهایی، فلاح راهی جدول بازنده ها شد و شانس کسب مدال برنز خواهد داشت.

همچنین در وزن ۱۳۰ کیلوگرم که ۲۳ نفر حضور دارند، علی‌اکبر یوسفی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با زویادی پاتاریدزه قهرمانان جوانان جهان و دارنده مدال نقره زیر ۲۳ سال جهان از گرجستان با نتیجه ۴ بر یک شکست خورد و به جدول شانس مجدد رفت. پاتاریدزه در نیمه نهایی کشتی گیر استونی را ۸-۰ مغلوب کرد.

به گزارش مدال، سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال ایران بر عهده جمشید خیرآبادی است.

تگ ها


کشتی