نتایج هفته بیست‌وسوم لیگ برتر والیبال/ تداوم صدرنشینی شهرداری ورامین

در هفته بیست‌وسوم مسابقات لیگ برتر والیبال تیم‌های سایپا، شهرداری تبریز، فولاد سیرجان، کاله آمل، عقاب نهاجا و شهرداری ورامین حریفان خود را شکست دادند....

در هفته بیست‌وسوم مسابقات لیگ برتر والیبال تیم‌های سایپا، شهرداری تبریز، فولاد سیرجان، کاله آمل، عقاب نهاجا و شهرداری ورامین حریفان خود را شکست دادند.

تیم‌های کاله، سایپا، عقاب نهاجا و شهرداری ورامین در هفته بیست و سوم لیگ برتر والیبال پیروز شدند.

به گزارش مدال، هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر روز چهارشنبه به پایان رسید. گزارش مسابقات روز چهارشنبه در ادامه می آید:

کاله مازندران 3 – شهرداری گنبد صفر

دیدار دو تیم شمالی والیبال ایران با برتری تیم میزبان به پایان رسید. کاله مازندران در ادامه فرم خوب خود موفق شد در این دیدار با پیروزی در سه ست متوالی شهرداری گنبد را شکست دهد تا به این ترتیب با یک برد قاطع زمین را ترک کند.

دورنا ارومیه صفر – شهرداری تبریز 3

تیم مهمان در این دیدار بهتر از میزبان خود عمل کرد و موفق شد و دورنا انتهای جدولی را شکست دهد. تبریزی ها که برای پیشرفت در جدول به این برد نیاز داشتند، موفق شدند در ارومیه حریف خود را در سه ست متوالی شکست دهند تا به این ترتیب یک برد شیرین را خارج از خانه کسب کنند.

شهروند اراک صفر – فولاد سیرجان ایرانیان 3

سیرجانی ها در اراک حریف خود را با برتری قاطعانه شکست دادند تا به این ترتیب شانس خود را برای رسیدن به مرحله پلی آف به شکل چشم گیری افزایش دهند. تیم سیرجان در دیدار با شهروند اراک در سه ست متوالی برنده شد تا به این ترتیب در خارج از خانه یک برد شیرین را کسب کند.

سایپا 3 – پیام مشهد 2

دیدار جذاب دو تیم بالانشین جدول با برتری سایپا به پایان رسید. شاگردان اکبری و قوچان نژاد در پایان چهار ست به نتیجه تساوی دو بر دو رسیدند تا سرنوشت مسابقه در ست پنجم مشخص شود. در ست پنجم تیم سایپا توانست بهتر از حریف خود عمل کند تا به این ترتیب برنده این جدال مهم باشد.

عقاب نهاجا 3 – شهرداری ارومیه 2

سرنوشت یکی دیگر از دیدارهای جذاب لیگ برتر در ست پنجم مشخص شد. این دیدار جذاب و زیبا که میان دو تیم انتهای جدولی برگزار می شد با شروع خوب مهمان ارومیه ای همراه شد اما در ادامه عقابی ها با عملکرد خود بازی را در پایان چهار ست به تساوی کشاندند. در پایان ست پنجم تیم عقاب موفق شد حریف خود را شکست دهد تا به این ترتیب برنده نبرد حساس انتهای جدولی ها باشد.

شهرداری ورامین 3 – پیکان 2

دو تیم اول و دوم جدول در ورامین به مصاف یکدیگر رفتند. ورامینی ها که در دیدار رفت شکسته خورده بودند، با انگیزه زیادی پا به این دیدار گذاشتند و در دو ست اول برنده بودند اما در ادامه پیکان توانست ست های سوم و چهارم را به سود خود به پایان برساند تا بازی به ست پنجم کشیده شود. در پایان تیم شهرداری ورامین توانست با نتیجه سه بر دو برنده این مسابقه شود.

نتایج کامل دیدارهای هفته بیست‌و‌سوم رقابت‌های لیگ برتر والیبال به شرح زیر است:

عقاب نهاجا 3 -  شهرداری ارومیه 2

کاله مازندران 3 ـ شهرداری گنبد صفر

شهروند اراک صفر ـ فولاد سیرجان 3

شهرداری ورامین 3ـ پیکان تهران 2

دورنا ارومیه صفر ـ شهرداری تبریز 3

سایپا تهران 3 ـ پیام خراسان 2