نتیجه بازی روی تصمیم‌ها رقم خورد/ حق‌مان باخت نبود

رفسنجان - سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: نتیجه بازی با سپاهان به جای اینکه در زمین رقم بخورد روی تصمیم‌ها رقم خورد....

به گزارش خبرنگار مهر، محمد ربیعی عصر سه شنبه در نشست خبری بعد از بازی با سپاهان اصفهان اظهار داشت: امروز از باخت‌هایی است که بسیار ناراحت هستم زیرا حق تیم ما باخت نبود و جانانه از مجموعه تیم تشکر می‌کنم به خاطر تاکتیک‌های صحیحی که مدنظرمان بود و انجام شد و بسیار درست بازی کردیم.

وی با بیان اینکه این بازی به جای اینکه نتیجه اش در زمین رقم بخورد روی تصمیم‌ها رقم خورد، افزود: سؤالم این است که چگونه داوری که نزدیک صحنه است، کمک داور اولش تحت تأثیر اعتراضات قرار می‌گیرد و یک گل سالم را برمی گرداند و شیرازه بازی بهم می‌خورد. خواهش می‌کنم بازی را بعد از گل دوم دوباره ببینند که مس رفسنجان چطور بازی کرد و سپاهان بزرگ چگونه بود؟ آیا اگر این اتفاق برعکس افتاده بود، داور نتیجه را برمی گرداند؟

ربیعی گفت: شنیدم آقای نویدکیا گفته است که ما از قوانین بازی خبر نداریم و نباید زیاد اعتراض کنیم، این در حالیست که نیمکت ایشان به طرف کمک داور رفتند در نتیجه این توصیه را باید به خودشان بکنند اما بنده به نویدکیا و مجموعه سپاهان احترام می‌گذارم.

گل بسیار تاکتیکی زدیم

وی افزود: مس رفسنجان نشان داد که شبیه تیمی که از لیگ یک به لیگ برتر آمده است، نیست. ما خوب بازی کردیم و گل بسیار تاکتیکی زدیم و می‌دانستیم سپاهان چگونه بازی می‌کند و منفذها را بستیم. این پیروزی را به تیم سپاهان تبریک می‌گویم اما تبریک ویژه را به تیم خودم می‌گویم که نه تنها عقب‌نشینی نکرد بلکه فوتبال بازی کرد و در خیلی از جاها توانستیم مالک بازی باشیم و موقعیت ایجاد کنیم.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان ادامه داد: نیمه دوم بهتر از نیمه اول بازی کردیم اما با یک اشتباه پاس را به بازیکن سپاهان دادیم و آن‌ها هم از این غفلت استفاده کردند. هر دو گل را از روی غفلت خوردیم و پاس گل را به رقیب دادیم.

وی گفت: ما در این بازی نه تنها عقب نشینی نکردیم و فوتبال بسته‌ای را ارائه ندادیم بلکه واقعاً فوتبال بازی کردیم و در جاهایی مالک بازی بودیم و به درستی تله گذاری کردیم.

تیم مس رفسنجان فعلاً مظلوم است

ربیعی ادامه داد: هر وقت بازیکنان سپاهان توپ می‌گرفتند ما با دو بازیکن پرس دو جهته می‌کردیم و خیلی خوب این کار را انجام دادیم. از بازیکنانم به خاطر اجرای این تاکتیک‌ها تشکر می‌کنم و به آنها می‌گویم که حقشان شکست نبود. امیدوارم این شکست پلی برای بازی‌های بعدی باشد. رفسنجان فعلاً مظلوم است و امیدوارم که این تیم از این مظلومیت دربیاید. ما با تیمی بازی داشتیم که نزدیک ۱۰ روز استراحت داشت و ما با چهار روز استراحت به بازی آمدیم.

وی اضافه کرد: هر چقدر خواستیم که فقط یک روز بازی به تعویق بیفتد این اتفاق رخ نداد. امروز در لیگ فقط یک بازی بود آن هم بازی ما، اما باز هم تمکین می‌کنیم. من الان فیلم بازی را دیدم و دست بازیکن نه باز بود و نه حرکت داشت.

سرمربی مس رفسنجان درباره داوری مسابقه گفت: بعد از اتفاقات داوری، بازیکنانم از لحاظ روانی خیلی لطمه خوردند و ما بین دو نیمه خیلی خوب بازیکنان را از نظر روانی متمرکز کردیم.

ربیعی با تاکید دوباره بر اینکه تیم مس رفسنجان را در لیگ برتر حفظ خواهد کرد، یادآور شد: تلاشمان را می‌کنیم و هر چقدر رتبه ما بالاتر باشد خدا را شکر می‌کنیم. تیم من تیمی است که برای موفقیت تلاش می‌کند و این معلوم است.

سرمربی مس رفسنجان افزود: اتفاق امروز اگر برعکس رخ داده بود آیا داور رأی را علیه سپاهان برمی‌گرداند؟ من یک سوال کردم و افکار عمومی می‌توانند در ذهن‌شان پاسخ بدهند. در این دو سالی که در این تیم هستم بازی به بازی بهتر شده‌ایم و بازیکنان تلاش زیادی می‌کنند. سپاهان از نظر من جزو دو تیم پرمهره لیگ است. وقتی بتوانید بازیکن ملی‌پوش را دقیقه ۸۰ به بازی بیاورید پس از نظر مهره خیلی قوی هستید.

ربیعی اضافه کرد: من نمی‌خواهم فقط درباره داوری صحبت کنم. ما عملکرد خوبی داشتیم ولی دو بار غفلت کردیم، در هر دو گل خودمان توپ را به سپاهان دادیم.

وی ادامه داد: ما می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم و موقعیت آن‌چنانی هم به سپاهان ندادیم. سپاهان تیمی است که فوتبال مالکانه انجام می‌دهد و در این بازی هم شاید تعداد پاس‌هایشان از ما بیشتر می‌شد اما اجازه ندادیم از این پاس‌ها موقعیتی روی دروازه ما ایجاد شود. به همه بازیکنانم به خاطر رشادت و تمرکز و هوش فنی‌شان تبریک می‌گویم و از آن‌ها تشکر می‌کنم.

تگ ها


محمد ربیعی فوتبال تیم مس رفسنجان لیگ برتر فوتبال ایران