نتیجه تست کرونای بازیکنان بایرن مونیخ مشخص شد

به گزارش بیلد، تست کرونای همه بازیکنان و کادر فنی بایرن مونیخ منفی بوده. این آزمایش‌ها پیش از شروع تمرینات بایرن مونیخ گرفته شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، روزنامه آلمانی بیلد اعلام کرد که نتیجه تست همه بازیکنان و اعضای کادر فنی بایرن مونیخ برای ابتلا به ویروس کرونا منفی بوده. بعد از اجازه دولت آلمان به باشگاه‌های فوتبال برای بازگشت به تمرینها با رعایت قواعد فاصله‌گذاری اجتماعی، بازیکنان و کادر فنی بایرن تستهای کووید۱۹ را پشت سر گذاشتند که جواب همه آنها منفی بوده است.

به گزارش بیلد، همه باشگاه‌های بوندس‌لیگا روز جمعه تستهای کرونا را پشت سر گذاشته‌اند. با وجود منفی بودن پاسخ آزمایش همه اعضای بایرن مونیخ، در باشگاه کلن جواب آزمایش سه نفر مثبت بوده که دو نفر از آنها بازیکن تیم بوده‌اند.

این گزارش بیلد در حالی مطرح شده که مدیران بوندس‌لیگا قصد دارند ادامه فصل این لیگ را از تاریخ ۲۶ اردیبهشت از سر بگیرند هر چند بر سر تاریخ قطعی هنوز تصمیمی گرفته نشده و بیلد می‌گوید چهارشنبه آینده در جلسه مهمی که در این مورد برگزار می‌شود، تاریخ دقیق شروع دوباره فصل مشخص خواهد شد.

بیلد می‌گوید تا زمان شروع دوباره بوندس‌لیگا هر دو روز تا پنج روز یکبار از همه اعضای تیمها تست کووید۱۹ گرفته خواهد شد تا ریسک ابتلای آنها به کرونا کاهش یابد. بیلد همچنین مدعی است آزمایشگاه‌های ویژه‌ای برای بررسی سریع آزمایش‌های کرونای تیمهای بوندس‌لیگایی اختصاص یافته. برخی از تیمها از آزمایشگاهی در برمن استفاده می‌کنند و آزمایشگاهی در کلن هم از مراکز مورد اعتماد بوندس‌لیگا برای انجام این تستها است.

بیشتر بخوانید:

واکنش سرمربی لستر به احتمال جذب کوتینیو

پدیده جوان اسکاتلندی در تیررس بایرن مونیخ

 

 

تگ ها


بایرن مونیخ کرونا کرونا ویروس ویروس کرونا کرونا فوتبال فوتبال جهان فوتبال