نتیجه دادگاه «CAS» اهمیت بالایی دارد/ «ویزر» با تمام قوا می‌آید

رئیس فدراسیون جودو گفت: جلسه رسیدگی به پرونده جودو ایران در تاریخ از قبل تعیین شده برگزار خواهد شد و حضور رئیس و دیگر مسئولان رده بالای جهانی نشان از اهمیت این جلسه برای فدراسیون جهانی دارد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، آرش میراسماعیلی با بیان مطلب فوق افزود: مقدمات سفر به سوئیس و حضور در دادگاه بین المللی حکمیت ورزش فراهم شده است و ان شاءالله بتوانیم با دست پر به ایران بازگردیم و جودو ایران شرایط بهتری پیدا کند.

وی ادامه داد: طبق برنامه‌ای که برای برگزاری جلسه از قبل تعیین شده روز ۲۶ شهریورماه از ساعت ۸ صبح به وقت محلی در جلسه حاضر خواهیم شد. من به همراه رئیس، دبیر کل و سایر مسئولان رده بالای فدراسیون جهانی فقط در جلسه حاضر هستیم. ولی از ایران سه نفر به عنوان شاهد در جلسه حضور داشته به سئوالات مربوطه از سوی داوران پاسخ می‌دهند.

رئیس فدراسیون جودو در پاسخ به این سئوال که چقدر به کسب نتیجه مثبت در این جلسه امیدوار هستید؟ افزود: ما تلاش خود را انجام داده و لوایح قوی و مستدلی را آماده کرده و به دادگاه ارائه داده‌ایم، باید ببنیم روند جلسه به چه شکلی پیش خواهد رفت. البته که خیلی امیدوار به کسب نتیجه دلخواه هستیم، ولی باید برای هر رأی آماده باشیم.

میراسماعیلی ادامه داد: در جلساتی که به همین منظور با مسئولان ورزش کشور داشتیم، جمعبندی کلی بر این بود که در جلسه شرکت کنیم و ما نیز تمکین کرده و به همراه وکیل و با نظارت مسئولان وزارت ورزش لوایح بسیار خوبی را تنظیم و ارسال کردیم. البته که بعد از اعلام رأی می‌بایست جلساتی را با رئیس فدراسیون جهانی داشته باشیم.

وی در مورد روادید نفرات اعزامی هم گفت: از میان ۶  نفری که قرار است به سوئیس اعزام شوند، تنها روادید وکیل باقی مانده که طبق قولی که از سفارت سوئیس در تهران گرفته ایم، این کار فردا انجام خواهد شد تا همه اعضای هیأت اعزامی بدون مشکل راهی سوئیس شوند.

رئیس فدراسیون جودو در خصوص زمان اعلام رأی از سوی دادگاه هم گفت: همه چیز بستگی به روند جلسه رسیدگی دارد. اگر داوران در همان جلسه قانع شوند که شاید همان روز اعلام رأی کنند. در غیر این صورت شاید نیاز به بررسی بیشتر و یا حتی برگزاری جلسه مجدد باشد.

بیشتر بخوانید:
روادید اعضای هیئت اعزامی جودو برای حضور در دادگاه CAS صاد شد

حضور رییس فدراسیون جهانی جودو در دادگاه CAS علیه ایران

 

 

تگ ها


جودو فدراسیون جودو آرش میراسماعیلی جودو