نجاتی: از فکر به کشتی انگیزه می‌گیرم

دارنده مدال برنز کشتی فرنگی جهان گفت: اگر این‌طور فکر کنم که المپیک دور است، شاید انگیزه‌ام کم شود، اما من همیشه سعی می‌کنم در هر حالتی به کشتی و المپیک فکر کنم....

این کشتی گیر که سهمیه وزن ۶۰  کیلوگرم المپیک را در جهانی نورسلطان به دست آورد، با تاکید بر اینکه امیدوار است لیگ برگزار شود، گفت: ما که قرارداد بسته‌ایم و امید داریم که مسابقات برگزار شود.

وی با اشاره به تفاوت فاحش قراردادهای فرنگی کاران با آزادکاران ادامه داد: قبلا چند بار به این موضوع اشاره کردیم، واقعا چه فرقی بین کشتی آزاد و فرنگی و مدال آورانش وجود دارد که باید تفاوت قرارداد ما با آنها اینقدر زیاد باشد؟ ما از اینکه بچه‌های آزاد قرارداد خوب ببندند خوشحال می‌شویم، اما رنج قراردادهای فرنگی کاران هم باید بالا بیاید.

نجاتی در مورد پاداش‌هایی که تاکنون برای مدال برنز جهانش دریافت کرده، تاکید کرد: استانم دو سه برابر قولی که داده بود، به من پاداش داد، اما وزارت ورزش هنوز جوایز مدال آوران سال ۲۰۱۸ را هم نداده که به دنبال جوایز سال ۲۰۱۹ باشیم. از وزارت ورزش حقوق سهمیه داران المپیک را هم دریافت کردم.

این کشتی گیر جوان قمی در خاتمه با اشاره به اینکه انگیزه زیادی برای المپیک دارد، گفت: وقتی به کشتی فکر می‌کنم، انگیزه می‌گیرم. اگر اینطور فکر کنم که المپیک دور است، شاید انگیزه‌ام کم شود، اما من همیشه سعی می‌کنم در هر حالتی به کشتی و المپیک فکر کنم و این فکر است که من را مجاب به تمرین بهتر و انگیزه بیشتر می‌کند. به فکر کسب مدال المپیک هستم.

تگ ها


کشتی فرنگی علیرضا نجاتی