نجات شارلروا با پاس گل یاسمن فرمانی

تیم فوتبال زنان شارلروا در دومین بازی رقابت های لیگ بلژیک با درخشش هافبک ایرانی اش توانست به اولین امتیازش در تاریخ این مسابقات دست پیدا کند....

به گزارش"ورزش سه" یاسمن فرمانی هافبک ایرانی تیم زنان شارلروا شب گذشته تیمش را از شکست نجات داد. شارلروا در دومین هفته از رقابت های لیگ بلژیک به مصاف تیم وایت استار رفت. این تیم که در اولین هفته از رقابت های لیگ بلژیک با نتیجه سه بر یک به تیم خنک باخته بود ، در این بازی هم از ابتدا از یاسمن فرمانی در ترکیب تیمش استفاده نکرد اما شارلروا در نیمه اول با یک گل از حریفش عقب افتاد تا سرمربی این تیم برای تغییر نتیجه دست به تعویض هافبک ایرانی اش بزند.


فرمانی که در نیمه دوم به میدان آمده بود با یک پاس گل زمینه ساز گل مساوی تیمش شد تا شارلروا بتواند اولین امتیازش در تاریخ رقابت های لیگ زنان بلژیک به دست بیاورد. این تیم برای اولین بار دررقابت های لیگ حرفه ای بلژیک شرکت کرده است.


نکته جالب درباره فرمانی اینکه او هم مثل همسرش علی قلی زاده توانست فصل را با پاس گل شروع کند. قلی زاده که در ترکیب تیم مردان شارلروا بازی های درخشانی انجام داده و با سه پاس گل بهترین بازیکن تیمش بوده به احتمال زیاد به عنوان بازیکن ماه بلژیک انتخاب شود.


با این وجود همسر او نیز رقابت های لیگ زنان را با یک پاس گل شروع کرد تا فصل برای این زوج بااستعداد فوتبال ایران رویایی آغاز شود.


یاسمن فرمانی و علی قلی زاده اولین زوج ایرانی هستند که در یک تیم اروپایی بازی می کنند.

تگ ها


شارلروا