نجات فوتبالیست سابق توسط اسب!

مت پایپر بازیکن سابق ساندرلند پس از خداحافظی از فوتبال به مشروبات الکلی روی آورد و حالا باز هم خبرساز شده، آنهم به خاطر نجات یافتنش توسط یک اسب....

مت پایپر بازیکن سابق ساندرلند پس از خداحافظی از فوتبال به مشروبات الکلی روی آورد و حالا باز هم خبرساز شده، آنهم به خاطر نجات یافتنش توسط یک اسب.

به گزارش مدال، «مت پایپر» وینگر سابق باشگاه‌های لسترسیتی و ساندرلند، پس از انجام 13 عمل جراحی روی زانوی پای خود به دلیل مصدومیت شدید، خیلی زود و در 26 سالگی به ایستگاه پایانی در زندگی حرفه‌‎ای رسید. خداحافظی از فوتبال باعث اعتیاد او به نوشیدنی‌های الکلی شد به طوری که در کمترین حالت، روزی حداقل یک لیتر نوشیدنی الکلی مصرف می‌کرد.

اما سازمان خیریه «Sporting Chance Clinic» او را با یک اسب به نام «مارون» آشنا کرد و این اسب زندگی پایپر را تغییر داد و وینگر سابق ساندرلند اعتیاد خود را ترک کرد. مارون اسبی است که به دلیل بدرفتاری صاحبش بارها دچار مصدومیت و جراحت شده بود و مت در همان ملاقات نخست با او ارتباط برقرار کرد و باعث شد نه به عنوان یک فوتبالیست بلکه به عنوان یک انسان قدرت خود را بازیابد و به روند نرمال زندگی‌اش برگردد.

بیشتر بخوانید:

دو سال حبس مجازات تلاش برای آدم‌ربایی

تگ ها


اعتیاد به الکل مت پایپر ساندرلند لسترسیتی نجات توسط اسب فوتبال جهان نجات از الکل فوتبال