نجمه خدمتی: شرایط ما با رقبایمان قابل قیاس نیست

ملی‌پوش تفنگ گفت: هیچ چیز قابل پیش بینی نیست و باید همیشه آمادگی مان را در سطح بالا نگه داریم....

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، نجمه خدمتی در خصوص آغاز تمرینات تیم ملی در حضور مربیان در سالن تیراندازی فدراسیون اظهار کرد: از ۱۴ تیر تمریناتمون شروع شده است. در حال حاضر اردو نیست و فقط تمریناتمان را زیر نظر مربی در سالن فدراسیون انجام می‌دهیم تا بتوانیم آمادگی خود را در سطح بالا نگه داریم.

ملی‌پوش تفنگ در ادامه گفت: تمام برنامه مربیان، فدراسیون و ما ورزشکاران برای مرداد بود تا در المپیک حاضر شویم. طوری برنامه‌ریزی کرده بودیم تا اوج آمادگی مان اکنون باشد، اما با توجه به شرایط پیش آمده و کرونا همه چیز عوض شد و المپیک به تعویق افتاد. امیدوارم زودتر این شرایط تمام و اردوها آغاز شود و زودتر به شرایط قبل برگردیم.

خدمتی در خصوص کمبود مهمات در تمرینات گفت: ساچمه که مشکلی نداریم اما تعداد فشنگ موجود محدود است. بهمن ماه تعدادی فشنگ از آلمان و هانوفر وارد کردیم که برای یک یا دو مسابقه و تمرینات قبل آن کافی بود. قرار بود قبل المپیک دوباره در اردوی هانوفر  شرکت کنیم تا بتوانیم فشنگ تست شده برای تمرین و همچنین المپیک تامین کنیم.

دارنده سهمیه تفنگ بادی المپیک ۲۰۲۰ گفت: در حال حاضر تعداد فشنگ هایی که داریم بسیار محدود است و تنها روزی ۲۰ تا ۳۰ فشنگ می زنیم. در حالی که رقبای ما روزی ۱۵۰ تا ۲۰۰ فشنگ شلیک می کنند. این تفاوت ها قابل قیاس نیست. شاید کرونا باعث شد در این شرایط تحریم ها و افزایش هزینه ها ما فرصت بیشتری برای رفع کمبودها و تمرینات بیشتر داشته باشیم.

خدمتی در ادامه با بیان اینکه باید آمادگی خود را همیشه حفظ کنیم، گفت: واقعا تمام تلاش ما این است که آمادگی خود را در حد بالا نگه داریم. هیچ چیز قابل پیش بینی نیست و شاید به زودی کرونا تمام و مسابقات جهانی آغاز شود.  شاید هم مدت ها این شرایط وجود داشت. پس چون نمی دانیم چه پیش خواهد آمد باید تمریناتمان را ادامه دهیم و آمادگی خود را در سطح بالا حفظ کنیم.

ملی پوش تفنگ گفت: الهام هاشمی مربی تیم ملی تمام تلاش خود را می کند تا هرچه زودتر اردوها آغاز شود. تیراندازی رشته ای انفرادی است و می توان به راحتی پروتکل های بهداشتی را حین تمرین رعایت کرد. هیچ چیز قابل پیش بینی نیست و آرزو می کنم که هر چه زودتر کرونا تمام شود تا نگرانی که خانواده ها دارند به پایان برسد و ما با خیال راحت در تمرینات حاضر شده و خود را برای المپیک آماده کنیم.

بیشتر بخوانید:
تقوی: احتمال کاهش در تعداد تیم‌های لیگ برتر والیبال وجود دارد
سرنوشت حسین نوری زیر سایه کرونا؛ لطفا حرفی از لیگ کشتی نزنید!
گرایی: از ترسم یک هفته است تمرین نکرده‌ام 

تگ ها


نجمه خدمتی تیراندازی منهای فوتبال تیراندازی