نخستین حریف تیم جدید کی روش مشخص شد

تیم ملی فوتبال مصر در راستای آماده سازی خود جهت حضور قدرتمند در رقابت های مقدماتی جام جهانی، یک دیدار دوستانه برگزار می کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از انتخاب کارلوس کی روش به عنوان سرمربی جدید تیم ملی مصر، علاقه مندان به این کشور امید زیادی دارند تا بتوانند با جبران امتیازات از دست رفته، خود را به عنوان صدرنشین گروه راهی رقابت های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر کنند.

در همین راستا و بر اساس اعلام فدراسیون فوتبال مصر تیم ملی این کشور هفته آینده اردوی آماده‌سازی خود را با هدایت کارلوس کی‌روش در اسکندریه آغاز می‌کند و در اولین بازی تدارکاتی روز ۳۰ سپتامبر (هشتم مهر) میزبان تیم ملی لیبریا خواهد بود.

تیم ملی فوتبال لیبریا در گروه C از رقابت های مقدماتی جام جهانی با نیجریه، کیپ ورد و جمهوری آفریقای مرکزی همگروه است و با ۳ امتیاز از ۲ بازی ابتدایی خود، در رده دوم قرار دارد. 

تیم ملی مصر بعد از این مسابقه تدارکاتی برای انجام دو بازی حساس و مهم از مرحله مقدماتی رقابت‌های جام جهانی برابر لیبی صدرنشین آماده می‌شود که روزهای ۸ و ۱۱ اکتبر (۱۶ و ۱۹ مهر) به صورت رفت و برگشت برگزار خواهند شد. هم اکنون لیبی با ۶ امتیاز از ۲ بازی صدرنشین است و مصر با ۴ امتیاز در جایگاه دوم ایستاده است. پیروزی شاگردان کی روش در این دو بازی، می تواند تضمین کننده صعود آنها به مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی باشد.

تگ ها


کارلوس کی روش فوتبال جهان مصر فوتبال