نخست وزیر پرتغال: قهرمانی اروپا شانه هایتان را سنگین نکند

دو روز پس از پیوستن رونالدو به اردو پرتغال، آنتونیو کوشتا، نخست وزیر این کشور در تمرینات حاضر شد ......

دو روز پس از پیوستن رونالدو به اردو پرتغال، آنتونیو کوشتا، نخست وزیر این کشور در تمرینات حاضر شد. آدریان سیلوا که روز گذشته را به تمرینات انفرادی پرداخته بود، در این جلسه به تمرینات تیمی پیوست. تنها غایب تمرینات، برناردو سیلوا وینگر منچستر سیتی بود که به علت دل درد (مشکلات گوارشی!) در تمرینات شرکت نکرد. 
علاوه بر حواشی پیرامون رونالدو و آینده او در رئال مادرید، مشکلات بیش از حد مدیران باشگاه سپورتینگ با بازیکنان این تیم باعث نگرانی های زیادی برای جامعه فوتبال پرتغال شده است. از میان ٤ بازیکن (روی پاتریسیو، برونو فرناندس، ویلیام کاروالیو و جلسون مارتینز) ملی پوش سپورتینگ، روی پاتریسیو، دروازه بان اول پرتغال، در کانون توجهات رسانه ها قرار دارد. 
نخست وزیر پرتغال در مورد پاتریسیو گفت: "پاتریسیو یکی از نمادهای فوتبال پرتغال است و سزاوار است که مورد احترام همه قرار بگیرد. پاتریسیو بازیکنی است که همه روی حضور پرقدرت او در جام جهانی حساب می کنند."
کوشتا در ادامه افزود: " خیلی مهم است که بازیکنان انگیزه خود را حفظ کنند. همه می دانیم که بعضی از ملی پوشان در روز های اخیر حواشی زیادی داشتند."
در انتها نخست وزیر پرتغال گفت:" من همانند تمام مردم خواستار بهترین نتایج از سِلِسآو هستم. مسئولیت (دفاع) از قهرمانی اروپا نباید روی شانه هایتان سنگینی کند."

تگ ها


جام جهانی 2018 پرتغال فوتبال