ندود: آمدن رونالدو به یووه اتفاقی استثنایی است؛ همه تیم های بزرگ امره جان را می خواستند

پاول ندود درباره یوونتوس و اتفاقات اخیر اظهاراتی جالب دارد. به گزارش خبرنگار مدال ندود گفت: این جو و اتمسف ......


پاول ندود درباره یوونتوس و اتفاقات اخیر اظهاراتی جالب دارد.
به گزارش خبرنگار مدال ندود گفت: این جو و اتمسفر در ویلار پروسا را زیاد تجربه کرده ام، این زیباست و یک حس خاص به آدم می دهد. وقتی شما بازیکن جدید تیم هستید در اینجا باید بفهمید که یوونتوس چه معنی می دهد. روز خاصی است و این هواداران خاص به شما می فهمانند که داستان یوونتوس از چه قرار می باشد.

ندود افزود: هواداران در اینجا خون گرم هستند، آنها سریع فهمیدند که بازیکنان جدید چگونه هستند. من خوشحالم که یک روز مانند این را در اینجا با خانواده آنیلی و الکان می گذرانم. آنها یوونتوس می باشند.

او درباره صحبت های انیلی ریس باشگاه می گوید: صحبت های رئیس به عنوان بازیکن به من آرامش می داد. من می دانستم که خانواده آنیلی چه معنایی در ایتالیا و بیش از همه برای یووه دارند، این به شما انرژی فوق العاده ای می دهد. اینجا بودن بسیار خاص است و تمام بازیکنان آن را از روز نخست حس می کنند.

ندود درباره رونالدو گفت: یوونتوس قدم های رو به جلوی دیگری در کنار باشگاه های بزرگ دیگر برداشت. اینکه ما مدیریت کردیم تا رونالدو به یوونتوس بیاید امری استثنایی است. این به همه ما چیزی بیشتر برای آینده خواهد داد، به همین اندازه نیز برای فوتبال ایتالیا.

ندود درباره آمره جان هم گفته: امره جان؟ خیلی زود است که بخواهیم درباره او صحبت کنیم، اما او یک انتقال مهم برای ما روی کاغذ است. تمام باشگاه های بزرگ اروپا او را می خواستند و ما او را جذب کردیم. او بازیکنی است که خیلی ثبات می دهد و از بعد تکنیکی و تاکتیکی فوق العاده است. او می داند چگونه از توپ به بهترین نحو استفاده کند. شما خواهید دید که او برای تیم بسیار مهم خواهد بود.

کانسلو؟ ندود درباره او می گوید :او نیز یک خرید بسیار مهم برای ما می باشد. من تنها چند بازیکن با خصوصیات او (تکنیکی، سرعتی) دیده ام که توسط یووه جذب شده اند. فکر میکنم که او این فصل مهم خواهد بود، بخصوص در سطح اروپا.

و هدف یووه، ندود در این باره گفت: هدف ما هیچگاه تغییر نخواهد کرد. چیزی که برای ما به حساب می آید پیروز شدن در هر بازی می باشد، ما می خواهیم آنرا از بازی نخست و مقابل کیوو نشان بدهیم.

تگ ها


اخبار روز یوونتوس سری آ فوتبال