ندود و پاسخ به دو سوال بزرگ درباره رونالدو و پیرلو

پاول ندود، نایب‌رئیس باشگاه یوونتوس، به شایعات پیرامون آینده کریستیانو رونالدو و آندره‌آ پیرلو واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که بعد از قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، تصور می شد یوونتوس کار دشواری مقابل پرتو نداشته باشد و راهی دور بعدی مسابقات شود اما این اتفاق رخ نداد و شاگردان آندره‌آ پیرلو با یک حذف غیر منتظره و البته ناامیدکننده روبرو شدند.

حذف از لیگ قهرمانان اروپا و از طرف دیگر نتایج پرنوسان در سری آ باعث شده که صحبت هایی در رابطه با احتمال جدایی آندره آ پیرلو از بیانکونری مطرح شود؛ موضوعی که با واکنش نایب‌رئیس یوونتوس همراه بوده است‌.

پاول ندود درباره آینده آندره‌آ پیرلو گفت: " پیرلو مربی یوونتوس هست و خواهد بود. ۱۰۰ درصد از این موضوع مطمئن باشید. ما می‌دانستیم که با مشکل روبرو خواهیم شد چرا که پروژه جدیدی را آغاز کردیم. ما به دنبال عملکرد دیگری بودیم اما موفق به انجام این کار نشدیم. ما آرام هستیم. پیرلو همه چیز دارد تا به یک مربی بزرگ تبدیل شود."

به جز پیرلو آینده کریستیانو رونالدو نیز با یک ابهام بزرگ روبرو است. پاول ندود در این باره نیز گفت: " تا آنجا که به من مربوط است، باید بگویم رونالدو یوونتوس را ترک نخواهد کرد. رونالدو ما را از فنی و وجهه باشگاه به سمت اتفاقات بهتری سوق داد. او در ۱۲۰ مسابقه بیش از ۱۰۰ گل به ثمر رساند. او یک پسر ساده است؛ اگرچه ممکن است از بیرون به این شکل به نظر نرسد. رونالدو نمونه اولیه یک بازیکن مدرن است که با استعداد و کار زیاد به اهداف باورنکردنی رسیده است."

ندود درباره پائولو دیبالا: " دل‌مان برای دیبالا تنگ شده است. فکر می کنم او فقط نزدیک به ۸۰۰ دقیقه در این فصل بازی کرده است. حضور او گزینه های بیشتری را در اختیار ما قرار می‌دهد. دیبالا یک سال دیگر با ما قرارداد دارد و من چیز دیگری برای اضافه کردن به صحبت‌های پاراتیچی و آنیلی ندارم. یوونتوس هر فرصتی در بازار نقل و انتقالات را ارزیابی خواهد کرد."

تگ ها


پاول ندود دیبالا آندره آ پیرلو کریستیانو رونالدو یوونتوس