ندود: پشیمانم که هرگز برای منچستریونایتد بازی نکردم

نایب رئیس باشگاه یوونتوس از اینکه هیچ گاه شانس بازی برای شیاطین سرخ را پیدا نکرده است، ابراز ناراحتی کرد ......

نایب رئیس باشگاه یوونتوس از اینکه هیچ گاه شانس بازی برای شیاطین سرخ را پیدا نکرده است، ابراز ناراحتی کرد.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم،پاول ندود که در سال 2009 با پیراهن یوونتوس به دوران حرفه ای خود پایان داد، از آن تاریخ در همین باشگاه مشغول به کار شده و حالا سمت نایب رئیسی باشگاه را در اختیار دارد. او در طول 18 سال دوران بازیگری اش به عناوین قهرمانی زیادی رسید و در سال 2003 هم به عنوان بهترین فوتبالیست اروپا انتخاب شد، اما به گفته خودش خیلی دوست داشته تا برای منچستریونایتدِ تحت هدایت سرالکس فرگوسن بازی کند.

ندود 44 ساله در گفت وگو با روزنامه «ایدنس» جمهوری چک در پاسخ به این پرسش که «بزرگ ترین پشیمانی ات چیست؟» گفت: بزرگ ترین پشیمانی ام این است که هرگز برای منچستریونایتد بازی نکردم. دوست داشتم برای این تیم بازی کنم، اگرچه هیچ گاه از سوی منچستریونایتد پیشنهادی رسمی به من نشد و تنها چلسی بود که نسبت به جذب من علاقه مند بود.

وی افزود: نسل پل اسکولز و رایان گیگز را که احترام زیادی برای شان قائل هستم، دوست داشتم. به کارل پوبورسکی هم که برای منچستریونایتد بازی می کرد و بازی های بزرگی را با این تیم تجربه کرد، کمی حسودی ام می شد. می دانم که کارل هنوز هم عاشق منچستریونایتد است.

نایب رئیس باشگاه یوونتوس که سابقه دو فصل بازی در کنار زلاتان ابراهیموویچ را در یووه دارد، در تمجید از مهاجم سوئدی شیاطین سرخ اظهار داشت: سعی خواهم کرد زلاتان را متقاعد کنم تا پس از جدایی از منچستریونایتد برای یوونتوس بازی کند. اگر قرار باشد بهترین هم تیمی ام را انتخاب کنم، بدون شک زلاتان ابراهیموویچ را انتخاب خواهم کرد. او توانایی جا گذاشتن مدافعان را دارد. ایبرا قد و قامت و قدرت فوق العاده ای دارد و در کنارش از تکنیک بالایی برخوردار است.

ندود در پایان خاطرنشان کرد: زمانی که زلاتان به یوونتوس ملحق شد، برخی گفتند که او در این تیم نمی تواند دوام بیاورد. زلاتانی که امروز می بینید در واقع چیزی است که فابیو کاپلو ساخته و پرداخته کرد. کاپلو پس از هر جلسه تمرینی ابراهیموویچ را نگه می داشت و با او تمرین شوتزنی می کرد.

تگ ها


سری آ فوتبال