نراتزوری دست بردار نیست؛ ستاره‌ای دیگر در رادار اینتر

طبق گزارش‌ها در ایتالیا مسئولان باشگاه اینتر که به دنبال تقویت تیم خود در تابستان هستند حالا وینگر تیم فرانکفورت هم تحت نظر گرفته‌اند....

به گزارش مدال؛ با وجود اینکه تنها چند روز به پایان مهلت نقل‌وانتقالات باقی مانده، مسئولان باشگاه اینتر دست بردار نیستند و همچنان به فعالیت‌های خود در بازار نقل‌وانتقالات ادامه می‌دهند.

در همین راستا خبر می‌رسد که «متئو پولیتانو» بازیکن اینتر در آستانه انتقال 30 میلیون یورویی به فیورنتینا قرار دارد و در صورت جدایی او نراتزوری برای خرید «آنته ربیچ» اقدام خواهد کرد.

بر اساس گزارش «اسکای‌اسپورتس ایتالیا»، اینتر برای فروش بازیکن خود 35 میلیون یورو درخواست کرده اما مذاکرات دو باشگاه برای انتقال پولیتانو با مبلغ 30 میلیون یورو نیز روند مثبتی داشته و حالا «اسپورت مدیاست» و چند منبع دیگر مدعی شدند این انتقال با مبلغ مذکور نهایی خواهد شد.

اینتر برای جانشینی او «آنته ربیچ» را انتخاب کرده که احتمالاً با همان مبلغ فروش پولیتانو بتوانند او را از فرانکفورت خریداری کنند. جالب‌تر اینجاست که ربیچ در گذشته پیراهن فیورنتینا را بر تن کرده و در قرارداد او با فرانکفورت بندی قرار دارد که 30 الی 50 درصد مبلغ انتقال آینده‌اش به فیورنتینا برسد که این مسئله به شدت به نفع فلورانسی‌ها خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

فرزند دیگو سیمئونه از فیورنتینا راهی کالیاری شد

تگ ها


آنته ربیچ ربیچ اینتر اینتر نراتزوری متئو پولیتانو متئو پولیتانو فیورنتینا فیورنتینا بنفش‌های فلورانس اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان Ante Rebić متئو پولیتانو اینتراخت فرانکفورت اینتر میلان سری آ Bundesliga فوتبال