نریمان‌جهان: بازی با سایپا سخت است

نریمان‌جهان اعتقاد دارد که مقابل سایپا کار دشواری دارند اما برد دور از دسترس نیست و برای سه امتیاز نیز هم برنامه دارند و هم تمرینات خوب....

نریمان‌جهان: بازی با سایپا سخت است

به گزارش خبرنگار مدال، نریمان جهان هافبک – فوروارد ماشین سازی دوباره به روزهای اوج خود بازگشته است و طبق آمار تا به اینجای فصل بازیکن برتر ماشین سازی بوده است. نریمان جهان دیدار گذشته تیم اش مقابل ذوب آهن را به دلیل محرومیت از دست داده بود تا برای دیدار با سایپا لحظه شماری کند. 

وی درخصوص شرایط خود برای دیدار این هفته تیم اش مقابل سایپا گفت: متاسفانه دیدار با ذوب آهن را محروم بودم و نتواستم در برد شیرین شریک باشم و از طرفی تعطیلی مسابقات باعث شده شرایط را برایم در دیدار این هفته سخت کند ولی با دیدار های تدارکاتی و تمریناتی که داشتیم خود را در شرایط بازی نگه داشته ام و برای این دیدار لحظه شماری می کنم تا بار دیگر در خدمت تیم باشم.

نریمان جهان که در تراکتور خطیبی به فوتبال ایران معرفی شد و اکنون در ماشین خطیبی دوباره چهره شده است در این مورد می گوید: سال های زیادی را به عنوان بازیکن در تیم رسول خطیبی بودم و به نوعی از خصوصیات من آگاهی کامل دارد و شرایط روحی روانی و سبک بازی تیم های او نیز می‌تواند در به چشم آمدنم دخیل باشد. تیم ما در این فصل تهاجمی بازی می کند و در این شرایط فرصت زیادی برای بازیکنان تهاجمی ایجاد می شود و من نیز سعی می‌کنم از این موقعیت ها استفاده کنم و بیشتر در خدمت تیم باشم.

هافبک ریزنقش ماشین سازی در مورد دیدار با سایپا گفت: سایپا یکی از تیم های جوان و دونده لیگ است که بازی کردن مقابل تیم سخت است و با توجه به این که در جدول نیز پشت سر ما قرار دارند و به نوعی برای رتبه تک رقمی در تعقیب ما هستند، کار آسانی نیست و ما نیز در این دیدار کار دشواری داریم که برد دور از دسترس نیست و برای سه امتیاز هم برنامه داریم و هم تمرینات ویژه داشتیم.

بیشتر بخوانید:

معبودی: ماشین‌سازی یک مربی اروپا دیده دارد

تگ ها


سامان نریمان جهان نریمان جهان ماشین سازی مصاحبه سامان نریمان جهان نریمان جهان سامان نریمان جهان سایپا ماشین سازی ماشین سازی-سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال