نریمان جهان خطاب به تراکتوری‌ها: شهر خودرو مدعی قهرمانی است!

سامان نریمان جهان خطاب به تراکتوری‌ها می‌گوید که شهر خودرو مدعی قهرمانی است و باید برای شکست دادن این تیم متحد شوند....

به گزارش مدال، سامان نریمان جهان هافبک ریزنقش ماشین سازی تبریز در دو دیدار گذشته از خوب های تیم اش بود تا نشان دهد که در این فصل نیز در برنامه های هجومی خطیبی نقش تعیین کننده ای خواهد داشت. ماشین سازان امروز مقابل شهر خودرو به میدان خواهد رفت. کاپیتان ماشین سازان در گفتگویی با خبرنگار مدال در تبریز از اهمیت بالای حضور حداکثری هواداران در بنیان دیزل گفت: کسی فکر نمی کرد ما بتوانیم استقلال را شکست دهیم ولی با پر شدن سکوهای بنیان دیزل این اتفاق افتاد و اگر کمی دقت و تمرکز بیشتری داشتیم میتوانستیم گل های بیشتری نیز به این تیم بزنیم و در این دیدار نیز حضور هواداران چه قرمز و چه سبز نقش تعیین کننده ای خواهد داشت.

نریمان جهان ادامه داد: بدون اغراق می گویم و تاکید می کنم که پرشدن سکوهای های هر استادیومی برابر با نیمی از راه پیروز شدن در آن دیدار است و ما برای شکست دادن شهر خودرو نیاز داریم که هواداران و فوتبال دوستان تبریز استادیوم بنیان دیزل را پر کنند و نود دقیقه از ما حمایت کنند تا بتوانیم نماینده مشهد را دست خالی راهی شهرشان بکنیم.

کاپیتان ماشین سازان ادامه داد: هواداران ماشین سازی خودشان به استادیوم می آیند و از تیم حمایت می کنند و من از آنها تشکر می کنم و می‌خواهم به تراکتوری ها نیز یادآوری کنم که شهرخودرو یک تیم مدعی قهرمانی است که در این راه نیز بسیار جدی وارد شده است و امروز تراکتوری ها با کمک کردن به ما در حقیقت به تیم خود کمک خواهند کرد و سه امتیاز این بازی در حقیقت برای فوتبال تبریز شش امتیاز خواهد داشت که سه امتیاز به حساب ماشین واریز خواهد شد و سه امتیاز نیز از رقیب مستقیم تراکتور در راه قهرمانی کم خواهد کرد.

نریمان جهان در خصوص شرایط این دیدار گفت: پدیده خیلی خوب است و امسال بهتر از فصل گذشته ظاهر شده است و ما نیز فرصت داشتیم که آماده تر شویم روی تاکتیک و برنامه های خاص این دیدار تمرین داشته باشیم و در کل بازی خیلی سختی است که قطعا هر تیمی که فوتبال خوبی ارایه کند برنده دیدار خواهد بود و ما نیز تلاش می کنیم با کمک هواداران فوتبال برتری را به نمایش بگذاریم.

بیشتر بخوانید:

معبودی: با کمک هواداران شهر خودرو را شکست می‌دهیم

مسیح زاهدی: دیدار سنگینی در تبریز داریم

 

 

تگ ها


سامان نریمان جهان ماشین سازی شهر خودرو ماشین سازی شهر خودرو ماشین سازی-شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال